22
05
2017
22 05.2017
Aktualności

Urządzamy mały ogródek przydomowy Nie każdy może sobie pozwolić na dom za miastem z dużym, wspaniałym ogrodem. Jednak nawet kupując segment w zabudowie szeregowej mamy do dyspozycji przestrzeń, którą można zaaranżować w atrakcyjny sposób, tak by stworzyć przyjemne, zielone miejsce do wypoczynku.

Grill, leżak, piaskownica?

Zanim zaczniesz sadzić drzewa i kwiaty, trzeba najpierw zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów w ogrodzie. Warto rozrysować sobie podział na strefy: miejsce na grill i stolik, przy którym można zjeść obiad na świeżym powietrzu, kącik do zabawy dla dzieci (np. mała przenośna piaskownica czy huśtawka), przestrzeń do relaksu i opalania itp. Jeżeli wystarczy ci miejsca, w jednym z kątów możesz nawet urządzić mały warzywnik – pomidory czy cukinie z własnego ogrodu smakują najlepiej.

Liczy się każdy detal

Niewielki ogród powinien charakteryzować się przede wszystkim spójną kompozycją – jeżeli np. połączenie gatunków roślin czy mebli będzie przypadkowe, uzyskamy wrażenie chaosu i zagracenia, a co za tym idzie – wizualnego pomniejszenia przestrzeni. Najlepiej zaprezentują się w tym przypadku niezbyt wysokie drzewa i krzewy o dość drobnych liściach czy kwiatach. Warto również posadzić rośliny pnące, które stworzą nam efektowne tło, nie zajmując wiele miejsca.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2018 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo