22
05
2017
22 05.2017
Aktualności

Urządzamy mały ogródek przydomowy Nie każdy może sobie pozwolić na dom za miastem z dużym, wspaniałym ogrodem. Jednak nawet kupując segment w zabudowie szeregowej mamy do dyspozycji przestrzeń, którą można zaaranżować w atrakcyjny sposób, tak by stworzyć przyjemne, zielone miejsce do wypoczynku.

Grill, leżak, piaskownica?

Zanim zaczniesz sadzić drzewa i kwiaty, trzeba najpierw zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów w ogrodzie. Warto rozrysować sobie podział na strefy: miejsce na grill i stolik, przy którym można zjeść obiad na świeżym powietrzu, kącik do zabawy dla dzieci (np. mała przenośna piaskownica czy huśtawka), przestrzeń do relaksu i opalania itp. Jeżeli wystarczy ci miejsca, w jednym z kątów możesz nawet urządzić mały warzywnik – pomidory czy cukinie z własnego ogrodu smakują najlepiej.

Liczy się każdy detal

Niewielki ogród powinien charakteryzować się przede wszystkim spójną kompozycją – jeżeli np. połączenie gatunków roślin czy mebli będzie przypadkowe, uzyskamy wrażenie chaosu i zagracenia, a co za tym idzie – wizualnego pomniejszenia przestrzeni. Najlepiej zaprezentują się w tym przypadku niezbyt wysokie drzewa i krzewy o dość drobnych liściach czy kwiatach. Warto również posadzić rośliny pnące, które stworzą nam efektowne tło, nie zajmując wiele miejsca.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo