22
05
2017
22 05.2017
Aktualności

Urządzamy mały ogródek przydomowy Nie każdy może sobie pozwolić na dom za miastem z dużym, wspaniałym ogrodem. Jednak nawet kupując segment w zabudowie szeregowej mamy do dyspozycji przestrzeń, którą można zaaranżować w atrakcyjny sposób, tak by stworzyć przyjemne, zielone miejsce do wypoczynku.

Grill, leżak, piaskownica?

Zanim zaczniesz sadzić drzewa i kwiaty, trzeba najpierw zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów w ogrodzie. Warto rozrysować sobie podział na strefy: miejsce na grill i stolik, przy którym można zjeść obiad na świeżym powietrzu, kącik do zabawy dla dzieci (np. mała przenośna piaskownica czy huśtawka), przestrzeń do relaksu i opalania itp. Jeżeli wystarczy ci miejsca, w jednym z kątów możesz nawet urządzić mały warzywnik – pomidory czy cukinie z własnego ogrodu smakują najlepiej.

Liczy się każdy detal

Niewielki ogród powinien charakteryzować się przede wszystkim spójną kompozycją – jeżeli np. połączenie gatunków roślin czy mebli będzie przypadkowe, uzyskamy wrażenie chaosu i zagracenia, a co za tym idzie – wizualnego pomniejszenia przestrzeni. Najlepiej zaprezentują się w tym przypadku niezbyt wysokie drzewa i krzewy o dość drobnych liściach czy kwiatach. Warto również posadzić rośliny pnące, które stworzą nam efektowne tło, nie zajmując wiele miejsca.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo