13
06
2017
13 06.2017
Aktualności

Instalacja alarmu w domu Po wybudowaniu własnego domu warto zadbać o to, by czuć się w nim bezpiecznie. Podczas wyjazdu na dłuższy urlop można wprawdzie poprosić sąsiadów lub przyjaciół, by „mieli oko” na naszą posesję. Jednak oprócz tego możemy rozważyć również założenie alarmu.

SSWiN – co to jest?

System Sygnalizacji Włamania i Napadu, zwany w skrócie SSWiN, to narzędzie do wykrywania obecności nieuprawnionych osób lub nawet próby włamania. Dla domu jednorodzinnego najskuteczniejszą wersją będzie system o III stopniu bezpieczeństwa, który sygnalizuje otwarcie okna lub drzwi, próbę otwarcia zamku w drzwiach, obecność (ruch) w danej przestrzeni oraz atak na urządzenie.

Przewodowy czy bezprzewodowy?

Standardowy system przewodowy obejmuje kilkadziesiąt elementów połączonych ze sobą kablami: są to m.in. detektory, sygnalizatory i centrala alarmowa. Podobnie jak w przypadku instalacji elektrycznej, przewody „chowamy” w ścianie, w bruzdach podtynkowych. Znacznie łatwiejszy jest montaż systemu bezprzewodowego, jednak jest on droższy i bardziej kłopotliwy w użytkowaniu, ponieważ czujki alarmowe działają na baterie, które z czasem się wyczerpują i musimy je wymieniać. Wybierając alarm, warto zwracać uwagę nie tylko na jego funkcje, ale również na cenę – jeżeli nie posiadamy w domu przedmiotów wartych miliony, instalowanie zaawansowanego i bardzo drogiego alarmu po prostu się nie opłaca.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo