13
06
2017
13 06.2017
Aktualności

Instalacja alarmu w domu Po wybudowaniu własnego domu warto zadbać o to, by czuć się w nim bezpiecznie. Podczas wyjazdu na dłuższy urlop można wprawdzie poprosić sąsiadów lub przyjaciół, by „mieli oko” na naszą posesję. Jednak oprócz tego możemy rozważyć również założenie alarmu.

SSWiN – co to jest?

System Sygnalizacji Włamania i Napadu, zwany w skrócie SSWiN, to narzędzie do wykrywania obecności nieuprawnionych osób lub nawet próby włamania. Dla domu jednorodzinnego najskuteczniejszą wersją będzie system o III stopniu bezpieczeństwa, który sygnalizuje otwarcie okna lub drzwi, próbę otwarcia zamku w drzwiach, obecność (ruch) w danej przestrzeni oraz atak na urządzenie.

Przewodowy czy bezprzewodowy?

Standardowy system przewodowy obejmuje kilkadziesiąt elementów połączonych ze sobą kablami: są to m.in. detektory, sygnalizatory i centrala alarmowa. Podobnie jak w przypadku instalacji elektrycznej, przewody „chowamy” w ścianie, w bruzdach podtynkowych. Znacznie łatwiejszy jest montaż systemu bezprzewodowego, jednak jest on droższy i bardziej kłopotliwy w użytkowaniu, ponieważ czujki alarmowe działają na baterie, które z czasem się wyczerpują i musimy je wymieniać. Wybierając alarm, warto zwracać uwagę nie tylko na jego funkcje, ale również na cenę – jeżeli nie posiadamy w domu przedmiotów wartych miliony, instalowanie zaawansowanego i bardzo drogiego alarmu po prostu się nie opłaca.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo