21
06
2017
21 06.2017
Aktualności

Jak poprawić swoją zdolność kredytową? Chcąc otrzymać kredyt hipoteczny, musimy spełnić określone warunki wymagane przez bank. Kluczowe znaczenie ma zdolność kredytowa i wiarygodność potencjalnego kredytobiorcy, która jest uzależniona przede wszystkim od dochodów. Możemy jednak zwiększyć swoje szanse na kredyt bez dodatkowego etatu czy podwyżki.

Dłuższy okres spłaty

Chcąc zwiększyć zdolność kredytową i zyskać dostęp do większej kwoty kredytu, możemy zdecydować się na dłuższy okres spłaty, np. 30 lat zamiast 20. Jednak warto pamiętać, że wówczas rośnie też całościowy koszt kredytu.

Raty równe

Bardziej opłacalne z punktu widzenia kredytobiorcy są raty malejące. Jeżeli jednak wybierzemy raty równe,  możemy otrzymać kredyt na większą sumę.

Historia kredytowa

Bank zwraca również uwagę na to, jak wywiązywaliśmy się z dotychczasowych zobowiązań finansowych. Jeżeli możemy pochwalić się wzorową historią kredytową, mamy szanse nawet na niższe oprocentowanie.

Brak dodatkowych obciążeń

Na dostępność kredytu wpływają także inne aktualne obciążenia. Zanim zatem zaczniemy ubiegać się o kredyt na mieszkanie, warto spłacić wszystkie dotychczasowe pożyczki.

Stabilne zatrudnienie

Nawet jeżeli mamy odpowiednio wysokie dochody, to dla banku liczy się również forma naszego zatrudnienia. Największe szanse mają osoby zatrudnione na umowę o pracę na czas nieokreślony.

 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo