26
06
2017
26 06.2017
Aktualności

Jakie meble wybrać do ogrodu? Urządzając ogród, trzeba zadbać nie tylko o posadzenie pięknych kwiatów i krzewów czy wyznaczenie miejsca na grill. Jeśli lubimy wypoczywać na świeżym powietrzu, przydadzą nam się również wygodne meble ogrodowe. Powinny one zarówno pasować do stylu ogrodu, jak też cechować się trwałością i odpornością na zmienne warunki pogodowe.

Meble drewniane

Drewno pasuje praktycznie do każdego typu ogrodu. Co więcej, meble drewniane są odporne na kaprysy pogody – pod warunkiem, że zostały wykonane z drzewa, które dobrze reaguje na wilgoć. Podobnie jak w przypadku urządzania łazienki w drewnie, w ogrodzie również najlepiej sprawdzą się gatunki egzotyczne lub takie rodzime drzewa, jak dąb czy sosna. Trzeba także pamiętać
o systematycznej konserwacji i impregnacji mebli drewnianych.

Meble z wikliny lub rattanu

Meble z wikliny są bardzo komfortowe i dają duże możliwości aranżacyjne. Nie należą jednak do najtańszych i wymagają zabezpieczenia przed deszczem. Dużą podatnością na niekorzystne działanie wilgoci charakteryzują się też meble rattanowe, jednak są one lżejsze i tańsze niż wiklina.

Meble metalowe

Krzesełko z metalu może nie wydawać się zbyt wygodnym rozwiązaniem, jednak jeśli umieścimy na nim miękką poduszkę w niebanalny wzór – od razu zyskuje inne oblicze. Meble metalowe są ponadto dość odporne na uszkodzenia, ale trzeba także o nie dbać i chronić przed nadmiarem wilgoci, aby uniknąć korozji.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo