03
07
2017
03 07.2017
Aktualności

Czy warto zamontować w domu ogrzewanie podłogowe? Ogrzewanie podłogowe zdobywa coraz więcej zwolenników – montuje się je zarówno w domach, jak i w mieszkaniach. Możemy oczywiście wykonać taką instalację podczas generalnego remontu, jednak najlepiej zaplanować ją już na etapie budowy domu.

Zalety ogrzewania podłogowego

Ogrzewanie podłogowe ma przede wszystkim tę zaletę, że jest niewidoczne – cała instalacja jest ukryta pod posadzką. Ciepło płynące od podłogi jest również lepsze dla naszego organizmu: wyższa temperatura na poziomie stóp i niższa w górnych partiach ciała wywiera pozytywny wpływ na naszą kondycję i nastrój. Poza tym ciepło z ogrzewania podłogowego bardziej równomiernie ogarnia całe pomieszczenie, w przeciwieństwie do grzejników ściennych, które najsilniej działają miejscowo.

Jak wygląda instalacja?

Montaż ogrzewania podłogowego rozpoczyna się od przygotowania podłoża: wyrównania go i osuszenia. Następnie układana jest izolacja cieplna i przeciwwilgociowa, na niej zaś mocowane są rury. Kolejnym etapem, który powinien zostać wykonany ze szczególną starannością, jest próba ciśnieniowa, dzięki której upewnimy się co do szczelności ogrzewania. Ostatnim krokiem jest wykonanie wylewki betonowej i ułożenie podłogi. Warto pamiętać, że przy ogrzewaniu podłogowym najlepiej sprawdzają się płytki ceramiczne, jednak możemy również zastosować panele podłogowe – pod warunkiem, że będą one miały odpowiednią grubość i właściwie dopasowany podkład.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo