11
07
2017
11 07.2017
Aktualności

Jak wybrać projekt domu? Budowa domu nie może się rozpocząć bez dobrego projektu. Możemy zdecydować się na zamówienie projektu dedykowanego, który będzie idealnie dopasowany do naszych wymagań i potrzeb, jednak w takim przypadku trzeba liczyć się ze sporym kosztem. Znacznie tańsze będzie wprowadzenie drobnych zmian do gotowego projektu. Jak go wybrać?

Zgodność z MPZP

Projekt domu należy dobrać tak, aby zgadzał się z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i prawem budowlanym – w przeciwnym wypadku możemy mieć problemy z otrzymaniem pozwolenia na budowę. Trzeba zwrócić uwagę szczególnie na takie aspekty, jak maksymalna powierzchnia zabudowy działki, układ połaci dachowej czy maksymalna szerokość frontu budynku.

Uwzględnienie własnych potrzeb

Dom ma przede wszystkim być wygodny i estetyczny dla tych, którzy będą w nim mieszkać. Warto zastanowić się dobrze nad układem poszczególnych pomieszczeń: salonu, sypialni, kuchni i łazienek. Ważna jest także powierzchnia (pamiętajmy, że to nie tylko koszt budowy, ale także utrzymania) oraz fakt, czy lepszym rozwiązaniem będzie dom parterowy, czy z piętrem lub poddaszem użytkowym. Istotnym elementem domu jest także garaż, który dziś coraz rzadziej stanowi osobny budynek – przejście z garażu do mieszkania powinno być odpowiednio usytuowane. Wybierając projekt domu, warto również myśleć perspektywicznie: skoro dom ma służyć rodzinie, powinien móc odpowiadać jej zmieniającym się potrzebom.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo