24
07
2017
24 07.2017
Aktualności

Oświetlenie w podwieszanym suficie Szukając nowych pomysłów na interesującą aranżację pokoju, warto pomyśleć o suficie podwieszanym, w którym zamontujemy ramę oświetleniową LED lub halogeny. Takie rozwiązanie pozwala w atrakcyjny sposób kształtować przestrzeń przy pomocy światła. Czego potrzebujemy do wykonania takiej instalacji?

Materiały do wykonania podwieszanego sufitu

Chcąc wykonać sufit podwieszany, najlepiej kupić cały system do suchej zabudowy, składający się z płyt gipsowo-kartonowych, wieszaków, uchwytów i profilów sufitowych. Ważne, aby wszystkie elementy pochodziły od tego samego producenta, ponieważ w ten sposób unikamy różnic jakościowych pomiędzy poszczególnymi częściami sufitu, a co za tym idzie – zapewniamy sobie odpowiednie bezpieczeństwo montażu i użytkowania.

Przebieg montażu

Prace nad wykonaniem podwieszanego sufitu rozpoczynamy od wyznaczenia jego poziomu, czyli odległości od stropu – w przypadku samego oświetlenia wystarczy ok. 10 cm. Następnie przykręcamy profile przyścienne, profile główne wraz z wieszakami oraz profile nośne, na których zostanie zamontowana płyta gipsowo-kartonowa. Po przymocowaniu płyt i zaszpachlowaniu dylatacji możemy pomalować sufit i zamontować oprawy oświetleniowe.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo