15
08
2017
15 08.2017
Aktualności

Jak wygląda kuchnia w stylu industrialnym? Projektując wystrój kuchni, warto czerpać inspiracje z różnych stylów. Jednym z coraz bardziej popularnych trendów w tym zakresie jest styl industrialny, który możemy zastosować zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak też w dużej domowej przestrzeni.

Inspiracje przemysłowe

Kluczem do wystroju industrialnego jest fascynacja przemysłem, zwłaszcza w tym staroświeckim, XIX-wiecznym wydaniu. W takiej kuchni króluje prostota i praktyczny minimalizm, a także niezbyt szeroka gama kolorystyczna, w której dominują brązy, szarości i czerń, z domieszką ciemnych odcieni czerwieni. Możemy zastosować 1 lub 2 bardziej intensywne kolory, jednak tylko jako subtelne dopełnienie.

Charakterystyczne elementy

W kuchni industrialnej nie może zabraknąć przynajmniej jednej ceglanej ściany – zamiast klasycznej cegły możemy oczywiście użyć płytek ceramicznych, które będą skutecznie ją imitowały. Aby dodać wnętrzu mocnego charakteru, warto także połączyć drewno o surowym wyglądzie z elementami metalowymi i miedzianymi. Pod sufitem może zawisnąć przemysłowa lampa lub dekoracja z żarówek, zawieszonych na mocnych, czarnych kablach.

 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo