15
08
2017
15 08.2017
Aktualności

Jak wygląda kuchnia w stylu industrialnym? Projektując wystrój kuchni, warto czerpać inspiracje z różnych stylów. Jednym z coraz bardziej popularnych trendów w tym zakresie jest styl industrialny, który możemy zastosować zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak też w dużej domowej przestrzeni.

Inspiracje przemysłowe

Kluczem do wystroju industrialnego jest fascynacja przemysłem, zwłaszcza w tym staroświeckim, XIX-wiecznym wydaniu. W takiej kuchni króluje prostota i praktyczny minimalizm, a także niezbyt szeroka gama kolorystyczna, w której dominują brązy, szarości i czerń, z domieszką ciemnych odcieni czerwieni. Możemy zastosować 1 lub 2 bardziej intensywne kolory, jednak tylko jako subtelne dopełnienie.

Charakterystyczne elementy

W kuchni industrialnej nie może zabraknąć przynajmniej jednej ceglanej ściany – zamiast klasycznej cegły możemy oczywiście użyć płytek ceramicznych, które będą skutecznie ją imitowały. Aby dodać wnętrzu mocnego charakteru, warto także połączyć drewno o surowym wyglądzie z elementami metalowymi i miedzianymi. Pod sufitem może zawisnąć przemysłowa lampa lub dekoracja z żarówek, zawieszonych na mocnych, czarnych kablach.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo