15
08
2017
15 08.2017
Aktualności

Jak wygląda kuchnia w stylu industrialnym? Projektując wystrój kuchni, warto czerpać inspiracje z różnych stylów. Jednym z coraz bardziej popularnych trendów w tym zakresie jest styl industrialny, który możemy zastosować zarówno w niewielkim mieszkaniu, jak też w dużej domowej przestrzeni.

Inspiracje przemysłowe

Kluczem do wystroju industrialnego jest fascynacja przemysłem, zwłaszcza w tym staroświeckim, XIX-wiecznym wydaniu. W takiej kuchni króluje prostota i praktyczny minimalizm, a także niezbyt szeroka gama kolorystyczna, w której dominują brązy, szarości i czerń, z domieszką ciemnych odcieni czerwieni. Możemy zastosować 1 lub 2 bardziej intensywne kolory, jednak tylko jako subtelne dopełnienie.

Charakterystyczne elementy

W kuchni industrialnej nie może zabraknąć przynajmniej jednej ceglanej ściany – zamiast klasycznej cegły możemy oczywiście użyć płytek ceramicznych, które będą skutecznie ją imitowały. Aby dodać wnętrzu mocnego charakteru, warto także połączyć drewno o surowym wyglądzie z elementami metalowymi i miedzianymi. Pod sufitem może zawisnąć przemysłowa lampa lub dekoracja z żarówek, zawieszonych na mocnych, czarnych kablach.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2018 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo