25
08
2017
25 08.2017
Aktualności

Rodzaje i specyfika okien dachowych W niewielkich domach jednorodzinnych każdy metr kwadratowy przestrzeni staramy się zagospodarować jak najrozsądniej. Dlatego poddasza zazwyczaj adaptuje się na pomieszczenia mieszkalne, np. sypialnie. W takim wypadku warto poświęcić chwilę na wybór odpowiednich okien dachowych.

Okna uchylne

Charakteryzują się tym, że oś obrotu jest umieszczona w górnej krawędzi okna. Aby ułatwić korzystanie z nich, montuje się dodatkowo siłowniki lub sprężyny, które chronią przed samoczynnym zamykaniem się okien. Warto wiedzieć, że może się tu pojawiać trudność podczas mycia okien.

Okna obrotowe

Łatwe i wygodne zarówno w użytkowaniu, jak i czyszczeniu – i m.in. dlatego cieszą się największą popularnością. Oś otwierania znajduje się w połowie wysokości okna, zatem górna część jest uchylana do wnętrza pomieszczenia.

Okna uchylno-obrotowe

Wyposażone w 2 osie: przy górnej krawędzi (możliwość uchylania o ok. 45˚) oraz w ¾ wysokości, dzięki czemu można obrócić je również o 180˚, np. do mycia. Tego typu okna należą jednak do najdroższych modeli.

Wysokoosiowe

Oś obrotu znajduje się w tym przypadku na ¾ wysokości ościeżnicy, zatem górna część po otwarciu znajduje się w połaci dachowej. Jeżeli chcemy zamontować siłowniki wspierające otwieranie, trzeba również liczyć się z wyższą ceną.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo