25
08
2017
25 08.2017
Aktualności

Rodzaje i specyfika okien dachowych W niewielkich domach jednorodzinnych każdy metr kwadratowy przestrzeni staramy się zagospodarować jak najrozsądniej. Dlatego poddasza zazwyczaj adaptuje się na pomieszczenia mieszkalne, np. sypialnie. W takim wypadku warto poświęcić chwilę na wybór odpowiednich okien dachowych.

Okna uchylne

Charakteryzują się tym, że oś obrotu jest umieszczona w górnej krawędzi okna. Aby ułatwić korzystanie z nich, montuje się dodatkowo siłowniki lub sprężyny, które chronią przed samoczynnym zamykaniem się okien. Warto wiedzieć, że może się tu pojawiać trudność podczas mycia okien.

Okna obrotowe

Łatwe i wygodne zarówno w użytkowaniu, jak i czyszczeniu – i m.in. dlatego cieszą się największą popularnością. Oś otwierania znajduje się w połowie wysokości okna, zatem górna część jest uchylana do wnętrza pomieszczenia.

Okna uchylno-obrotowe

Wyposażone w 2 osie: przy górnej krawędzi (możliwość uchylania o ok. 45˚) oraz w ¾ wysokości, dzięki czemu można obrócić je również o 180˚, np. do mycia. Tego typu okna należą jednak do najdroższych modeli.

Wysokoosiowe

Oś obrotu znajduje się w tym przypadku na ¾ wysokości ościeżnicy, zatem górna część po otwarciu znajduje się w połaci dachowej. Jeżeli chcemy zamontować siłowniki wspierające otwieranie, trzeba również liczyć się z wyższą ceną.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo