15
07
2019
15 07.2019
Aktualności

Jak urządzić mały pokój dziecięcy w bloku? Pokój dziecięcy jest bez wątpienia wyzwaniem dla każdego rodzica, zwłaszcza jeżeli mamy do zagospodarowania niewielką przestrzeń w mieszkaniu w bloku. Jak go urządzić, aby był funkcjonalny, a równocześnie przyjazny dziecku?

Planowanie przestrzeni

Mały pokój wymaga szczególnie starannego doboru mebli. Choć istnieje pokusa, by zabudować przestrzeń aż po sufit, to jednak warto pamiętać o tym, że dziecko nie powinno czuć się przytłoczone zbyt dużymi, otaczającymi go meblami. Lepiej zatem postawić na lekkie szafki, półki i komody o takiej wysokości, by dziecko mogło bez problemu sięgnąć po przedmioty, które się na nich znajdują, bez zagrożenia, że zrzuci sobie coś na głowę. Meble powinny być również ustawione w taki sposób, by znalazło się pomiędzy nimi jeszcze miejsce do swobodnej zabawy.

Jaki wystrój?

Kwestię wystroju warto przedyskutować z dzieckiem, szczególnie takim kilkuletnim, które ma już swoje ulubione postaci z bajek, filmów czy gier. Pamiętajmy jednak przy tym, że gusta młodych ludzi potrafią zmieniać się ze sporą częstotliwością. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie takich detali, które łatwo, szybko i niewielkim kosztem możemy wymienić na nowe.

 

Jak urządzić mały pokój dziecięcy w bloku?

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo