15
07
2019
15 07.2019
Aktualności

Jak urządzić mały pokój dziecięcy w bloku? Pokój dziecięcy jest bez wątpienia wyzwaniem dla każdego rodzica, zwłaszcza jeżeli mamy do zagospodarowania niewielką przestrzeń w mieszkaniu w bloku. Jak go urządzić, aby był funkcjonalny, a równocześnie przyjazny dziecku?

Planowanie przestrzeni

Mały pokój wymaga szczególnie starannego doboru mebli. Choć istnieje pokusa, by zabudować przestrzeń aż po sufit, to jednak warto pamiętać o tym, że dziecko nie powinno czuć się przytłoczone zbyt dużymi, otaczającymi go meblami. Lepiej zatem postawić na lekkie szafki, półki i komody o takiej wysokości, by dziecko mogło bez problemu sięgnąć po przedmioty, które się na nich znajdują, bez zagrożenia, że zrzuci sobie coś na głowę. Meble powinny być również ustawione w taki sposób, by znalazło się pomiędzy nimi jeszcze miejsce do swobodnej zabawy.

Jaki wystrój?

Kwestię wystroju warto przedyskutować z dzieckiem, szczególnie takim kilkuletnim, które ma już swoje ulubione postaci z bajek, filmów czy gier. Pamiętajmy jednak przy tym, że gusta młodych ludzi potrafią zmieniać się ze sporą częstotliwością. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie takich detali, które łatwo, szybko i niewielkim kosztem możemy wymienić na nowe.

 

Jak urządzić mały pokój dziecięcy w bloku?

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo