25
09
2017
25 09.2017
Aktualności

Wybór drzwi balkonowych i tarasowych Balkon lub – coraz częściej – rozległy taras jest nieodłącznym elementem większości domów. To idealne miejsce na przyjemną poranną kawę czy wieczorne pogawędki. Zanim jednak zasiądziemy na tarasie, musimy zadecydować, jakie drzwi będą łączyły go z mieszkaniem.

Drzwi przesuwne

Ruchome skrzydło tego rodzaju drzwi jest umieszczone w specjalnych prowadnicach, które umożliwiają przesuwanie go wzdłuż ściany. Dzięki temu drzwi przesuwne mogą być bardzo szerokie, co jest szczególnie atrakcyjne wówczas, gdy za domem od strony tarasu mamy piękny widok, którego nie chcemy przesłaniać ścianą. Jeżeli planujemy montaż drzwi przesuwnych, warto zwrócić uwagę na to, czy ich konstrukcja i prowadnica są stabilne i solidnie wykonane.

Drzwi uchylne

To zdecydowanie model dla mniejszych pomieszczeń. Drzwi uchylne najczęściej możemy spotkać w przypadku balkonów w blokach czy kamienicach. Mogą być jedno- lub dwuskrzydłowe, w zależności od tego, jaką przestrzenią dysponujemy.

Drzwi rozwierno-uchylne

Wyglądają podobnie, jak drzwi uchylne, jednak mają nieco więcej funkcji, które czynią je bardziej komfortowymi. Skrzydło w drzwiach rozwierno-uchylnych otwiera się zarówno „od góry”, jak też na oścież. Dodatkowo możemy pokusić się o takie elementy, jak hamulec, który chroni drzwi przed zatrzaśnięciem w przypadku silniejszego podmuchu wiatru.

 

Jakie drzwi wybrać?

 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo