25
09
2017
25 09.2017
Aktualności

Wybór drzwi balkonowych i tarasowych Balkon lub – coraz częściej – rozległy taras jest nieodłącznym elementem większości domów. To idealne miejsce na przyjemną poranną kawę czy wieczorne pogawędki. Zanim jednak zasiądziemy na tarasie, musimy zadecydować, jakie drzwi będą łączyły go z mieszkaniem.

Drzwi przesuwne

Ruchome skrzydło tego rodzaju drzwi jest umieszczone w specjalnych prowadnicach, które umożliwiają przesuwanie go wzdłuż ściany. Dzięki temu drzwi przesuwne mogą być bardzo szerokie, co jest szczególnie atrakcyjne wówczas, gdy za domem od strony tarasu mamy piękny widok, którego nie chcemy przesłaniać ścianą. Jeżeli planujemy montaż drzwi przesuwnych, warto zwrócić uwagę na to, czy ich konstrukcja i prowadnica są stabilne i solidnie wykonane.

Drzwi uchylne

To zdecydowanie model dla mniejszych pomieszczeń. Drzwi uchylne najczęściej możemy spotkać w przypadku balkonów w blokach czy kamienicach. Mogą być jedno- lub dwuskrzydłowe, w zależności od tego, jaką przestrzenią dysponujemy.

Drzwi rozwierno-uchylne

Wyglądają podobnie, jak drzwi uchylne, jednak mają nieco więcej funkcji, które czynią je bardziej komfortowymi. Skrzydło w drzwiach rozwierno-uchylnych otwiera się zarówno „od góry”, jak też na oścież. Dodatkowo możemy pokusić się o takie elementy, jak hamulec, który chroni drzwi przed zatrzaśnięciem w przypadku silniejszego podmuchu wiatru.

 

Jakie drzwi wybrać?

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo