02
10
2017
02 10.2017
Aktualności

Jakie zastosowanie ma beton architektoniczny? Beton architektoniczny to ciekawe rozwiązanie dla osób, które lubią minimalistyczny, nowoczesny wystrój wnętrz. Jakie właściwości ma taka mieszanka i w jaki sposób możemy ją kreatywnie wykorzystać?

Czym jest beton architektoniczny?

Beton architektoniczny, zwany też dekoracyjnym to materiał wykorzystywany do prac wykończeniowych – w przeciwieństwie do zwykłego betonu, nie musimy niczym go przykrywać. Charakteryzuje się dużą odpornością na wodę i czynniki atmosferyczne; jest również niepalny i odporny na uderzenia. Dobry beton architektoniczny po położeniu jest też niezwykle gładki, co niweluje ryzyko powstawania pleśni czy grzybów. Co ciekawe, jest to też materiał bardzo wygodny w użytkowaniu – nie wymaga bowiem żadnej specjalnej pielęgnacji.

Zastosowania betonu dekoracyjnego

Beton architektoniczny we wnętrzach często jest używany do wykończenia łazienki. Zastępując płytki ceramiczne, nadaje wnętrzu surowy, a równocześnie luksusowy charakter. Możemy jednak zastosować go również w salonie czy w kuchni (np. wykańczając nim jedną ze ścian dla urozmaicenia), a także na elewacji budynku.

 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo