02
10
2017
02 10.2017
Aktualności

Jakie zastosowanie ma beton architektoniczny? Beton architektoniczny to ciekawe rozwiązanie dla osób, które lubią minimalistyczny, nowoczesny wystrój wnętrz. Jakie właściwości ma taka mieszanka i w jaki sposób możemy ją kreatywnie wykorzystać?

Czym jest beton architektoniczny?

Beton architektoniczny, zwany też dekoracyjnym to materiał wykorzystywany do prac wykończeniowych – w przeciwieństwie do zwykłego betonu, nie musimy niczym go przykrywać. Charakteryzuje się dużą odpornością na wodę i czynniki atmosferyczne; jest również niepalny i odporny na uderzenia. Dobry beton architektoniczny po położeniu jest też niezwykle gładki, co niweluje ryzyko powstawania pleśni czy grzybów. Co ciekawe, jest to też materiał bardzo wygodny w użytkowaniu – nie wymaga bowiem żadnej specjalnej pielęgnacji.

Zastosowania betonu dekoracyjnego

Beton architektoniczny we wnętrzach często jest używany do wykończenia łazienki. Zastępując płytki ceramiczne, nadaje wnętrzu surowy, a równocześnie luksusowy charakter. Możemy jednak zastosować go również w salonie czy w kuchni (np. wykańczając nim jedną ze ścian dla urozmaicenia), a także na elewacji budynku.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo