23
10
2017
23 10.2017
Aktualności

Garaż – w domu czy oddzielnie? Elementem, którego obecnie nie sposób pominąć podczas budowy domu, jest garaż. Możemy zadecydować, że będzie on częścią domu lub osobnym budynkiem. Jakie są wady i zalety tych 2 rozwiązań?

Garaż jako część domu

Garaż może być swego rodzaju dobudówką do domu lub stanowić jego integralną część. W tym drugim przypadku niestety musimy zrezygnować z części domowej przestrzeni. Jednak z drugiej strony – zyskujemy większy ogród, dlatego garaż zaprojektowany jako jedno z pomieszczeń w bryle domu jest dobrym wyjściem wówczas, gdy nie mamy zbyt dużej działki budowlanej. Aby zaoszczędzić przestrzeń, możemy także wybudować garaż w piwnicy, jednak taka opcja wiąże się z wyższymi kosztami budowy. Zaletą garażu będącego częścią domu jest także możliwość szybkiego przejścia z samochodu do domu – doceniamy to zwłaszcza wtedy, gdy np. pogoda nie dopisuje lub musimy wnieść większe zakupy. Decydując się na takie rozwiązanie, warto również zainwestować w drzwi antywłamaniowe pomiędzy garażem a strefą mieszkalną.

Garaż jako osobny budynek

Oddzielny garaż dobrze sprawdzi się w przypadku większej powierzchni działki budowlanej. W takim wypadku łatwiej jest zaprojektować budynek, który pomieści więcej niż 1 samochód, a poza tym możemy w nim przechowywać np. sprzęt sportowy czy akcesoria ogrodnicze. Warto jednak pamiętać, by osobny garaż był spójny z domem pod względem stylistycznym – nawet jeżeli jest „schowany” na tyłach działki.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo