09
11
2017
09 11.2017
Aktualności

Czy opłaca się inwestować w budowę domu pod wynajem? Wiele osób kupuje dziś mieszkania pod wynajem, wiedząc, że to inwestycja, która dość szybko im się zwróci, zwłaszcza w dużych miastach. A jak wygląda sytuacja w przypadku domów? Czy opłaca się wybudować dom przeznaczony pod wynajem?

Budowa domu to oczywiście poważniejsza inwestycja niż zakup mieszkania, więc taką decyzję trzeba nie tylko przemyśleć, ale również gruntownie przeanalizować rynek i ustalić, jakie jest zapotrzebowanie na tego typu nieruchomości. Dom trudniej będzie wynająć np. rodzinie czy grupie zaprzyjaźnionych osób na dłuższy okres – ale nie jest to niemożliwe. Jeżeli budujemy dom w mieście, w niewielkiej odległości lub przynajmniej z dobrym dojazdem do kampusu uniwersytetu czy miasteczka akademickiego, możemy wykończyć go w taki sposób, by wynajmować poszczególne pokoje studentom.

Jeżeli dom ma 2 (lub więcej) kondygnacje, możemy każdą z nich wynająć innej firmie, której urządzenie biura w przyjemnym otoczeniu, w domu z ogrodem, bardziej odpowiada niż bezduszny biurowiec w zatłoczonym centrum miasta.

W Polsce wynajem domów największym powodzeniem cieszy się na Pomorzu – przede wszystkim na duży ruch turystyczny. Jednak możemy wziąć pod uwagę również inne regiony atrakcyjne turystycznie i urządzić niewielki, kameralny pensjonat lub gospodarstwo agroturystyczne – przy odpowiedniej promocji taka inwestycja będzie opłacalna.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo