13
11
2017
13 11.2017
Aktualności

Od czego zależy cena działki budowlanej? Zanim rozpoczniemy budowę domu – ba, zanim nawet zamówimy projekt naszych własnych czterech kątów – trzeba najpierw wejść w posiadanie odpowiedniej działki budowlanej. Od czego zależy jej cena i na co warto zwrócić uwagę?

Lokalizacja – to główny czynnik mający wpływ na kwotę, jaką zapłacimy za działkę budowlaną. Najdroższe są oczywiście działki w większych miastach – działka na wsi lub w małych miejscowościach może być kilka lub nawet kilkanaście razy tańsza. Spore znaczenie ma również to, w jakim regionie zamierzamy budować dom: najwięcej zapłacimy w województwie mazowieckim i pomorskim, niewiele niższe ceny napotkamy również w okolicach Krakowa i Poznania. Natomiast najtańsze działki budowlane znajdziemy na Podkarpaciu oraz w województwach: lubuskim i warmińsko-mazurskim.

Infrastruktura i otoczenie – wybierając działkę budowlaną, warto zwrócić uwagę także na to, co znajduje się w okolicy lub może się tam znaleźć w przyszłości (np. szkoła czy centrum handlowe) – to bowiem również wpływa na cenę gruntu. Jeżeli cena w miejscu wyposażonym w dobrą infrastrukturę (dobre drogi dojazdowe, bliskość punktów usługowo-handlowych itp.) jest wyjątkowo niska, powinno to wzbudzić nasze podejrzenia i skłonić do sprawdzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego – może się bowiem okazać, że za rok lub dwa w sąsiedztwie zacznie się budowa dużego centrum handlowego lub innego obiektu, który znacznie obniży komfort mieszkania.

Dostęp do mediów – cena działki budowlanej jest także uzależniona od tego, czy działka jest uzbrojona czy też nie , tzn. czy znajdują się na niej przyłącza do gazu, prądu i wody. Samodzielne doprowadzanie takich mediów jest dość kosztowne, więc bardziej opłaca się zakup działki uzbrojonej.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo