21
11
2017
21 11.2017
Aktualności

Dom energooszczędny – co to znaczy? Rachunek za prąd czy ogrzewanie z pewnością nie jest czymś, co wywołuje u każdego beztroski uśmiech na twarzy. Jeżeli zatem zależy nam na obniżeniu kosztów eksploatacji, warto zastanowić się nad wybudowaniem domu energooszczędnego.

W domu energooszczędnym straty ciepła są ograniczone do minimum, dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki budowy. Uwzględnia ona projekt wykonany według ściśle określonych kryteriów oraz solidną warstwę izolacji termicznej.  Bryła domu nie powinna być skomplikowana ani zbyt duża: należy unikać załamań i ozdobników. Ważne jest również usytuowanie pomieszczeń i okien: pokoje, w których przebywamy najczęściej w ciągu dnia oraz sypialnie powinny być umieszczone od strony południowej. Z tej strony znajdują się również największe okna – tak aby promienie słoneczne mogły również w naturalny sposób „ogrzewać” pomieszczenia.

Istotną cechą domu, który może być uznany za energooszczędny, jest też dobrej jakości wentylacja z odzyskiem ciepła oraz brak mostków termicznych, czyli miejsc o zmniejszonym oporze cieplnym – dlatego nienajlepszym rozwiązaniem jest w tej sytuacji balkon. Lepszą opcją będzie duży, niezabudowany taras od strony południowej.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo