04
12
2017
04 12.2017
Aktualności

Czy warto zainwestować w okna energooszczędne? Utrzymanie własnego domu na początku może wydawać się trudnym zadaniem, które wymaga o wiele większych nakładów niż w przypadku mieszkania w bloku. Jednak warto pamiętać, że mamy również większy wpływ na dobór elementów, które pozwolą nam zmniejszyć koszty eksploatacji. Jednym z nich są energooszczędne okna.

Najprościej rzecz ujmując, okna energooszczędne to takie, które nie powodują tak dużych strat ciepła, jak zwykła stolarka okienna. Według obecnych norm budowlanych, współczynnik przenikania ciepła w przypadku okien nie powinien być większy niż 1,3. Jeżeli natomiast mamy do czynienia z oknem energooszczędnym, współczynnik ten jest mniejszy niż 1 (ok. 0,8). Dzięki temu ciepło nie „ucieka” z domu tak szybko, w związku z czym oszczędzamy na ogrzewaniu.

Dobrej jakości okna energooszczędne powinny być certyfikowane – warto zwrócić na to uwagę podczas zakupu. Oprócz tego odpowiedni poziom izolacji termicznej powinna posiadać nie tylko sama szyba, ale również profil okienny.

Decydując się na okna energooszczędne, musimy liczyć się z podwyższeniem kosztów budowy domu – montaż dobrej jakości okien trzyszybowych będzie nas kosztował o kilka lub nawet kilkanaście tysięcy więcej niż w przypadku zwykłych okien z PCV. Jednak warto obliczyć, ile możemy w ten sposób zaoszczędzić w przyszłości i po jakim czasie zwrócą nam się koszty.

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo