27
12
2017
27 12.2017
Aktualności

Urządzamy salon w niewielkim mieszkaniu – o czym warto pamiętać? Nawet w małym mieszkaniu w bloku możemy urządzić piękny i wygodny salon, w którym z przyjemnością będziemy odpoczywać po całym dniu. Na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas aranżowania takiej przestrzeni?

Jakie funkcje będzie pełnił salon?

Na początku trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, do czego tak naprawdę ma służyć salon w naszym mieszkaniu. Czy będzie przestrzenią stricte wypoczynkową, z dużą kanapą w centralnym punkcie i z telewizorem? A może chcemy połączyć go z jadalnią – wówczas przydałby się jeszcze stół z krzesłami. W salonie możemy zaaranżować również kącik do pracy, z małym biurkiem i wygodnym krzesłem, lub kącik do czytania, z wygodnym miękkim fotelem i efektowną lampą. Wszystkie pomysły warto wziąć pod uwagę na etapie planowania wystroju, by następnie stworzyć z nich nie tylko estetyczną, ale także funkcjonalną całość.

Meble: przemyślane zakupy

Niezwykle ważnym aspektem podczas urządzania wnętrza jest także właściwy dobór mebli. Jest to szczególnie istotne w przypadku niewielkiej przestrzeni, ponieważ łatwo można przesadzić i doprowadzić do zagracenia salonu niepotrzebnymi sprzętami. Dlatego najlepiej zaplanować sobie układ mebli jeszcze przed ich zakupem. Dzięki temu będziemy wiedzieć, czego na pewno potrzebujemy i co rzeczywiście będzie pasowało do naszego wymarzonego salonu.

 Urządzamy salon w niewielkim mieszkaniu – o czym warto pamiętać?

 

 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo