22
07
2019
22 07.2019
Aktualności

Trendy kolorystyczne we wnętrzach 2019 Najmodniejsze barwy we wnętrzach w 2019 r. zostały zaczerpnięte z palety barw natury. Według Pantone Color Institute, firmy zajmującej się typowaniem globalnych trendów kolorystycznych oraz doradztwem kolorystycznym dla biznesu, kolorem roku 2019 został koralowy (Living Coral).

Odcień ten nada wnętrzu optymistycznego i energetyzującego charakteru. Oprócz dosłownego zastosowania barwy koralowej, można rozbić ją na dwie składowe, a mianowicie: pomarańcz i róż.

Kolejnym, modnym odcieniem 2019 roku, została uznana przez Pittsburgh Plate Glass Company ciemna zieleń (Night Watch). Zastosowanie tego koloru w aranżacji wnętrza sprawi, iż nabierze ono luksusowego charakteru, a jednocześnie pozwoli się zrelaksować po ciężkim dniu.

Popularne będą również nastrojowe, lekko mgliste błękity z uspokajającym, szarym odcieniem.

Pozostałe barwy tego roku, to: optymistyczne żółcie, kolory kojarzące

się z lasem (jak np. odcienie mchu, paproci, grzybów) oraz łagodne odcienie pudrowego różu.

 

Trendy kolorystyczne we wnętrzach 2019

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo