05
08
2019
05 08.2019
Aktualności

Modna kuchnia 2019 Jeśli planujesz renowację swojej kuchni i potrzebujesz inspiracji, warto wiedzieć, jakie są tegoroczne trendy w tym temacie.

 1. Białe szafki odchodzą do lamusa. W tym roku modne są kolorowe fronty szafek kuchennych lub zupełnie czarne meble.
 2. Brak wiszących szafek. Najnowszy trend to pojedyncze, otwarte półki nad blatami kuchennymi albo szafki ażurowe mające wykończenia ze szkła i metalu.
 3. Matowe wykończenia - zarówno we frontach mebli kuchennych, kranach, uchwytach meblowych jak i w elementach zewnętrznych kuchenek czy lodówek
 4.  Najmodniejsze blaty kuchenne wykonane są z kwarcu, betonu i lastryka. Odchodzi się od stosowania blatów granitowych lub drewnianych.
 5. Uchwyty kuchenne mają prostą formę i najczęściej są w kolorze złotym lub mosiężne. Popularne są również systemy bezuchwytowe.
 6. Wykorzystanie naturalnego kamienia w wystroju kuchni. Elementy z kamienia pojawiają się na ścianach, panelach kuchennych, jak również na frontach szuflad.
 7. Trend eko w wykończeniach mebli - to uchwyty wykonane z drewna lub nawet ze skóry.
 8. Melanż klasyki z nowoczesnością - jako że kuchnia często obecnie bywa sercem domu, warto połączyć klasyczny, ciepły, przyjazny i atrakcyjny wystrój
 9. z nowoczesnymi udogodnieniami.
 10. Wiszące oświetlenie. W tym roku stawiamy na wiszące lampy oświetlające blaty lub wyspę kuchenną.
 11. Złoto w kuchni. Oprócz odcieni złota na kuchennych uchwytach, możemy zaobserwować jeszcze jeden nowy trend w aranżacji kuchni: złoty kolor na mozaikach, relingach,w wykończeniach lamp, czy też na sztućcach, zastawach stołowych i bibelotach. Stosowany jest on jednak z umiarem i najczęściej łączony bywa z bielą, czernią, a także drewnem, betonem lub cegłą.


Podsumowując, modna kuchnia, to kuchnia zaprojektowana oryginalnie, odważnie i nietuzinkowo.

Modna kuchnia 2019

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo