05
08
2019
05 08.2019
Aktualności

Modna kuchnia 2019 Jeśli planujesz renowację swojej kuchni i potrzebujesz inspiracji, warto wiedzieć, jakie są tegoroczne trendy w tym temacie.

 1. Białe szafki odchodzą do lamusa. W tym roku modne są kolorowe fronty szafek kuchennych lub zupełnie czarne meble.
 2. Brak wiszących szafek. Najnowszy trend to pojedyncze, otwarte półki nad blatami kuchennymi albo szafki ażurowe mające wykończenia ze szkła i metalu.
 3. Matowe wykończenia - zarówno we frontach mebli kuchennych, kranach, uchwytach meblowych jak i w elementach zewnętrznych kuchenek czy lodówek
 4.  Najmodniejsze blaty kuchenne wykonane są z kwarcu, betonu i lastryka. Odchodzi się od stosowania blatów granitowych lub drewnianych.
 5. Uchwyty kuchenne mają prostą formę i najczęściej są w kolorze złotym lub mosiężne. Popularne są również systemy bezuchwytowe.
 6. Wykorzystanie naturalnego kamienia w wystroju kuchni. Elementy z kamienia pojawiają się na ścianach, panelach kuchennych, jak również na frontach szuflad.
 7. Trend eko w wykończeniach mebli - to uchwyty wykonane z drewna lub nawet ze skóry.
 8. Melanż klasyki z nowoczesnością - jako że kuchnia często obecnie bywa sercem domu, warto połączyć klasyczny, ciepły, przyjazny i atrakcyjny wystrój
 9. z nowoczesnymi udogodnieniami.
 10. Wiszące oświetlenie. W tym roku stawiamy na wiszące lampy oświetlające blaty lub wyspę kuchenną.
 11. Złoto w kuchni. Oprócz odcieni złota na kuchennych uchwytach, możemy zaobserwować jeszcze jeden nowy trend w aranżacji kuchni: złoty kolor na mozaikach, relingach,w wykończeniach lamp, czy też na sztućcach, zastawach stołowych i bibelotach. Stosowany jest on jednak z umiarem i najczęściej łączony bywa z bielą, czernią, a także drewnem, betonem lub cegłą.


Podsumowując, modna kuchnia, to kuchnia zaprojektowana oryginalnie, odważnie i nietuzinkowo.

Modna kuchnia 2019

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo