26
08
2019
26 08.2019
Aktualności

Najmodniejsze dywany 2019 roku Jakie są najnowsze trendy, jeżeli chodzi o dywany? Najmodniejsze dywany, to dywany pełne charakteru. Zarówno te w stylu retro czy boho, wykończone fantazyjnymi frędzlami oraz ręcznie tkane, jak i te w formie bardziej tradycyjnej, stonowanej.

 

W tym roku odchodzi się od dużych i mało estetycznych wykładzin, na rzecz chodników czy małych, okrągłych dywanów.

Wielką popularnością cieszą się dywany jutowe, które będą świetnym rozwiązaniem dla osób z alergią.

Dywany o wzorach geometrycznych sprawdzą się w bardziej nowoczesnych wnętrzach, stanowiąc ich mocny akcent.

Kolorystyka najmodniejszych dywanów bieżącego roku jest zróżnicowana: od naturalnych odcieni, takich jak ciemna zieleń, kolory ziemi czy kamieni (brązy, beże, szarości), poprzez kontrastowe zestawienia bieli z czernią, pastelowe odcienie różu i żółci, aż po odcienie rdzy oraz terakoty.

 

Najmodniejsze dywany 2019 roku

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo