18
11
2019
18 11.2019
Aktualności

Jak urządzić małą kuchnię? Projekt niewielkiej kuchni powinien w sprytny sposób kreować przestrzeń, by wykorzystać ją w jak największym stopniu. Oto kilka pomysłów, dzięki którym Twoja mała kuchnia zamieni się w funkcjonalne, pełne elegancji wnętrze.

Przede wszystkim, należy tu pamiętać o zachowaniu umiaru. Dobrze byłoby odstąpić od bibelotów, wszelkich pojemników stawianych na blatach oraz ziół w doniczkach. Aranżując małe pomieszczenie, należy zrezygnować z krzykliwych kolorów i przyciągających uwagę wzorów na ścianach czy frontach mebli.

Najlepiej pomalować taką kuchnię na biało lub w modnych, jasnych, pastelowych kolorach, przez co będzie wyglądała na bardziej przestronną. Można również połączyć biel z jednym, wybranym, jasnym kolorem, np. z miętową zielenią, by wnętrze nie wyglądało zbyt monotonnie i sterylnie.

W małej kuchni sprawdzą się meble kompaktowe, mobilne, o wielu funkcjonalnych schowkach i szufladach. Lepiej zapomnieć o modnej ostatnio, wolnostojącej wyspie. Fronty mebli winny mieć połysk, dzięki czemu pomieszczenie stanie się optycznie większe i bardziej widne.

Świetnym rozwiązaniem są meble na wymiar, które doświadczeni projektanci dopasują do naszych indywidualnych preferencji oraz potrzeb.

Podłoga, podobnie jak ściany, powinna być jak najbardziej jednolita, jasna i neutralna stylistycznie.

Aby nie zajmować dodatkowo przestrzeni, warto zamontować drzwi przesuwne.

Idealnym sposobem na optyczne powiększenie niewielkiej kuchni jest umieszczenie w niej luster, co może sprawić, iż wnętrze będzie się wydawało nawet dwa razy większe.

Kolejnym ze sposobów jest zastosowanie fototapety, która doda pomieszczeniu głębi.

 

 

 Mała kuchnia

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo