30
10
2019
30 10.2019
Aktualności

Ponadczasowe wnętrze? poznaj cechy ponadczasowego wnętrza Trendy przychodzą i odchodzą, ale istnieją pewne elementy projektowania wnętrz, które nigdy nie wychodzą z mody.

Jeśli chcesz uzyskać efekt niewymuszonej elegancji i ponadczasowości, upewnij się, że spełnione zostały poniższe warunki:


Wybieraj sprawdzone i solidne, naturalne materiały, jak np. drewno. Chodzi tu zarówno o trwałe meble z litego drewna, jak i o drewniane podłogi  z wyraźnie widocznym usłojeniem, co nada wnętrzu tradycyjnego, a zarazem szlachetnego charakteru.

 

Postaw na uniwersalne kolory, takie jak klasyczna biel, czerń, odcienie drewna, beże, granat czy naturalna zieleń.

 

Zachowaj umiar. Zrezygnuj z mebli i przedmiotów, które wprowadzają chaos i ograniczają przestrzeń.


Stwórz poczucie równowagi w pomieszczeniu stosując symetrię.


Używaj klasycznych wzorów, takich jak paski, kraty i motywy roślinne.


Trzymaj się z dala od chwilowych trendów, ewentualnie dozuj je w bardzo oszczędny sposób. Jeśli już bardzo chcesz użyć jakiegoś modnego koloru we wnętrzu, niech to będą niewielkie, łatwe do wymiany dodatki w tym kolorze, jak np. wazon, narzuta czy poduszki.


Staraj się, by zdobycze technologii nie zajmowały centralnej pozycji we wnętrzu. Powinny być one jak najbardziej zakamuflowane. Możesz je ukryć za zabudową.Dbaj o to, by elementy dekoracyjne były delikatne i stonowane, unikaj wszelkich ekstrawagancji. Konsekwencja w stosowaniu tych kilku reguł sprawi, iż stworzysz wnętrze, które będzie cieszyć oko przez wiele lat.
Ponadczasowe wnętrze? poznaj cechy ponadczasowego wnętrza

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo