30
10
2019
30 10.2019
Aktualności

Ponadczasowe wnętrze? poznaj cechy ponadczasowego wnętrza Trendy przychodzą i odchodzą, ale istnieją pewne elementy projektowania wnętrz, które nigdy nie wychodzą z mody.

Jeśli chcesz uzyskać efekt niewymuszonej elegancji i ponadczasowości, upewnij się, że spełnione zostały poniższe warunki:


Wybieraj sprawdzone i solidne, naturalne materiały, jak np. drewno. Chodzi tu zarówno o trwałe meble z litego drewna, jak i o drewniane podłogi  z wyraźnie widocznym usłojeniem, co nada wnętrzu tradycyjnego, a zarazem szlachetnego charakteru.

 

Postaw na uniwersalne kolory, takie jak klasyczna biel, czerń, odcienie drewna, beże, granat czy naturalna zieleń.

 

Zachowaj umiar. Zrezygnuj z mebli i przedmiotów, które wprowadzają chaos i ograniczają przestrzeń.


Stwórz poczucie równowagi w pomieszczeniu stosując symetrię.


Używaj klasycznych wzorów, takich jak paski, kraty i motywy roślinne.


Trzymaj się z dala od chwilowych trendów, ewentualnie dozuj je w bardzo oszczędny sposób. Jeśli już bardzo chcesz użyć jakiegoś modnego koloru we wnętrzu, niech to będą niewielkie, łatwe do wymiany dodatki w tym kolorze, jak np. wazon, narzuta czy poduszki.


Staraj się, by zdobycze technologii nie zajmowały centralnej pozycji we wnętrzu. Powinny być one jak najbardziej zakamuflowane. Możesz je ukryć za zabudową.Dbaj o to, by elementy dekoracyjne były delikatne i stonowane, unikaj wszelkich ekstrawagancji. Konsekwencja w stosowaniu tych kilku reguł sprawi, iż stworzysz wnętrze, które będzie cieszyć oko przez wiele lat.
Ponadczasowe wnętrze? poznaj cechy ponadczasowego wnętrza

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo