12
04
2016
12 04.2016
Aktualności

Sypialnia dla gości Urządzenie głównej sypialni w domu nie jest łatwym zadaniem, ale w większości przypadków mamy jasno określone oczekiwania co do aranżacji i wyboru mebli i dodatków. W przypadku sypialni z której sporadycznie będą korzystać goście możemy napotkać pewne trudności. Jak urządzić funkcjonalną i przytulną sypialnię?

Neutralne kolory

Sypialnia to miejsce, w którym chcemy się zrelaksować i odpocząć po całym dniu. Sypialnia gościnna będzie służyła naszym gościom za miejsce odpoczynku po długiej lub męczącej podróży. Pomieszczenie powinno być spójne aranżacyjne z resztą mieszkania. Warto do sypialni wybrać neutralne, jasne kolory, które optycznie powiększą pomieszczenie. Mocne, neonowe kolory będą męczyły wzrok i mogą powodować wrażenie chaosu. Pokój można pomalować na pastelowe odcienie różowego, pomarańczowego, zielonego, można również skorzystać z palety szarości.

sypialnia

Funkcjonalne meble

Sypialnia gościnna będzie wykorzystywana tylko od czasu do czasu. Na co dzień może być wykorzystywana jako gabinet lub garderoba. Ważne jest więc dobranie odpowiednich mebli. Oprócz wygodnego i dużego łóżka, warto wstawić do sypialni komodę i zostawić w niej kilka pustych szuflad na rzeczy naszych gości. Jeżeli sypialnia jest duża, możemy umieścić tam zabudowaną szafę, w której możemy przechowywać ubrania i pościel, których nie używamy zbyt często. Nie można jednak przesadzać z liczbą mebli. Nie chcemy przecież niepotrzebnie zagracić pokoju.

sypialnia1

Sypialnia dla gości powinna być urządzona funkcjonalnie i spójnie z resztą mieszkania. Warto więc poświęcić trochę czasu na jej ciekawą aranżację.
Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo