20
01
2016
20 01.2016
Aktualności

Kilka informacji o kredycie hipotecznym Zaciągnięcie kredytu hipotecznego jest dla wielu ludzi jedyną szansą na kupno własnego mieszkania lub domu. Dzięki niemu możemy sfinansować kupno nieruchomości. Na co zwrócić uwagę podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny? W końcu to decyzja na długie lata.

Stopa procentowa

To pierwsze wyrażenie, które przychodzi nam do głowy, kiedy myślimy o kredycie to stopa procentowa. Od niej zależy jaka będzie całkowita kwota kredytu do spłacenia. Stopa procentowa wyrażana jest jako procent od pożyczonej sumy i określana jest w rocznej perspektywie. Dobrą wiadomością jest fakt, że stopa procentowa utrzymuje się obecnie na najniższym od lat poziomie – 1,5%. Według ekspertów taki stan rzeczy będzie się utrzymywał jeszcze do 3 kwartału 2016 roku.WIBOR

WIBOR to zmienna stopa referencyjna, od której również zależy wysokość raty. WIBOR oznacza koszt po jakim banki pożyczają sobie pieniądze. Kredytobiorca powinien brać pod uwagę stawkę WIBOR 3M, która jest aktualizowana co 3 miesiące. WIBOR to zmienna stopa referencyjna określana dla złotego. W przypadku kredytów we frankach szwajcarskich lub dolarach wskaźnik ten nazywa się LIBOR, a w przypadku euro – EURIBOR.

Ubezpieczenia i prowizje

Podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny, bank może pobrać od nas prowizję w postaci 1-2% od wartości kredytu. Bank może też pobrać opłatę za wcześniejszą spłatę, która jest naliczana od kwoty, jaka pozostała do spłacenia. Niektóre banki nie naliczają prowizji, jednak wymagają od kredytobiorcy wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, np.: od utraty pracy albo zdrowia.

Decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego powinna być przemyślana. Dobrze jest poradzić się doradcy kredytowego, który ma dostęp do ofert kilkunastu banków i pomoże nam wybrać najlepszą ofertę.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo