07
02
2016
07 02.2016
Aktualności

Rewitalizacja placu Litewskiego Plac Litewski w Lublinie to miejsce, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeden z głównych placów w mieście przejdzie wkrótce gruntowną przemianę. Rewitalizacja tego miejsca jest jednym z priorytetowych przedsięwzięć lubelskiego Ratusza.

Odnową placu Litewskiego zainteresowanych jest, aż 9 firm z różnych zakątków Polski. Osiem z dziewięciu złożonych ofert mieści się w zakładanym na ten cel budżecie. Mowa o kwocie 67 860 230 zł. Oferty rozpatrywane są aktualnie przez komisję przetargową.

foto: moje.radio.lublin.pl

Pierwsze prace na placu mają ruszyć już wiosną tego roku, a według prognoz, mają się zakończyć wiosną przyszłego roku. Prace potrwają więc około roku. Modernizacja obejmuje uprzątnięcie przestrzeni publicznej na placu Litewskim, placu Czechowicza i placu Krąpca. Ponadto z ruchu samochodowego wyłączony zostanie odcinek Krakowskiego Przedmieścia od ulicy Kołłątaja do Kapucyńskiej. Powstanie tam pasaż pieszy, na którego końcu znajdziemy spiralną fontannę. Fontanna znajdująca się na placu Litewskim zostanie przekształcona w nowoczesny, multimedialny kompleks urządzeń wodnych.

Rewitalizacja placu Litewskiego będzie częściowo finansowana ze środków Unii Europejskiej.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo