12
02
2016
12 02.2016
Aktualności

Nietypowe panele podłogowe Panele podłogowe występują w niezliczonej ilości wzorów i kolorów, dlatego można je zastosować praktycznie w każdym wnętrzu. Ciekawie wyglądające i łatwe w montażu są panele imitujące kamienne płytki.

Nietypowy wzór paneli przyciąga spojrzenia. Wybór paneli imitujących kamienne płytki ma dużo zalet. Po pierwsze panele są dużo łatwiejsze w montażu. Można je łączyć bez użycia kleju. Prawdziwe kamienne płytki wymagają większych umiejętności przy układaniu. Ponadto panele są „cieplejsze” w dotyku niż kamienne płytki. Mimo, że do złudzenia je przypominają, w użytkowaniu są zdecydowanie bardziej komfortowe. Dzięki specjalnemu profilowaniu w V-fugę, ułożone panele do złudzenia przypominają prawdziwą posadzkę kamienną.


fot. regiodom.pl

Panele podłogowe występują w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki temu z łatwością dopasujemy je do każdego wnętrza. Beżowa podłoga będzie dobrze wyglądała we wnętrzach wykończonych w stylu klasycznym. Jasna podłoga ułożona w małym pomieszczeniu optycznie je powiększy i rozjaśni. Panele w szarych odcieniach sprawdzą się np. w surowych, industrialnych wnętrzach. Będą też pasowały do minimalistycznych, nowoczesnych aranżacji.

Panele podłogowe są tanim i efektownym wykończeniem podłogi. Mnogość dostępnych na rynku wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo