23
02
2016
23 02.2016
Aktualności

Rodzaje balustrad do schodów wewnętrznych Balustrada przy schodach spełnia nie tylko funkcje użytkowe, ale również dekoracyjne. W zależności od aranżacji pomieszczenia i materiału z którego wykonane są schody możemy wybierać między tradycyjną drewnianą balustradą, materiałem imitującym szkło lub ażurową blachą.

Tradycyjna drewniana balustrada

Drewniana balustrada będzie dobrze wyglądała w przestronnych wnętrzach. Ze względu na swoją masywność, nie sprawdzi się raczej w małych pomieszczeniach, ponieważ będzie je jeszcze optycznie pomniejszać. Balustrada może być wykonana z rodzimych gatunków drewna – buku, dębu lub z gatunków egzotycznych. Drewniane wykończenie schodów ociepla wnętrze, dodaje mu przyjemnego, łagodnego charakteru.Balustrada szklana

Balustrady szklane lub imitujące szkło dodadzą wnętrzu lekkości i nowoczesności. Szklane wykończenie daje uczucie przestronności.

fot: allmet.pl

Ażurowe zdobienia

Balustrady wykonane z blachy ciętej laserem w ażurowe wzorki, sprawdzą się w nowoczesnych, lekko surowych wnętrzach. Balustrada z blachy może być pomalowana na dowolny kolor i zdobiona dowolnym wzorem, zależnie od pomysłu. 

Balustrada stanowi we wnętrzu istotny element dlatego powinna być dobrana do charakteru aranżowanego wnętrza.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo