23
02
2016
23 02.2016
Aktualności

Rodzaje balustrad do schodów wewnętrznych Balustrada przy schodach spełnia nie tylko funkcje użytkowe, ale również dekoracyjne. W zależności od aranżacji pomieszczenia i materiału z którego wykonane są schody możemy wybierać między tradycyjną drewnianą balustradą, materiałem imitującym szkło lub ażurową blachą.

Tradycyjna drewniana balustrada

Drewniana balustrada będzie dobrze wyglądała w przestronnych wnętrzach. Ze względu na swoją masywność, nie sprawdzi się raczej w małych pomieszczeniach, ponieważ będzie je jeszcze optycznie pomniejszać. Balustrada może być wykonana z rodzimych gatunków drewna – buku, dębu lub z gatunków egzotycznych. Drewniane wykończenie schodów ociepla wnętrze, dodaje mu przyjemnego, łagodnego charakteru.Balustrada szklana

Balustrady szklane lub imitujące szkło dodadzą wnętrzu lekkości i nowoczesności. Szklane wykończenie daje uczucie przestronności.

fot: allmet.pl

Ażurowe zdobienia

Balustrady wykonane z blachy ciętej laserem w ażurowe wzorki, sprawdzą się w nowoczesnych, lekko surowych wnętrzach. Balustrada z blachy może być pomalowana na dowolny kolor i zdobiona dowolnym wzorem, zależnie od pomysłu. 

Balustrada stanowi we wnętrzu istotny element dlatego powinna być dobrana do charakteru aranżowanego wnętrza.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo