29
02
2016
29 02.2016
Aktualności

Domowa biblioteczka Mimo rosnącej popularności czytników e-booków, wiele osób nie potrafi zrezygnować z kupowania i czytania tradycyjnych książek. Podpowiadamy dziś jak ciekawie i niebanalnie zaaranżować domową biblioteczkę w różnych stylach.

Ściana książek

Jeżeli posiadamy naprawdę dużo woluminów, dobrym rozwiązaniem jest wykonanie regału na książki na zamówienie. Dzięki temu dopasujemy jego wysokość całkowitą – ciekawie wyglądają regały sięgające sufitu, jak również wysokość i szerokość poszczególnych półek. Warto też mieć spis posiadanych książek, tak aby można było je łatwo zlokalizować pośród półek. Rozwiązanie to przypomina metody stosowane w bibliotekach publicznych lub księgarniach.

Miejsce pod schodami

Zagospodarowanie wolnej przestrzeni pod schodami lub np. antresolą sprawdzi się przy mniejszej ilości książek. Półki pod schodami mogą mieć różną wysokość, co ułatwi ustawienie książek. W tym przypadku również można się pokusić o zrobienie listy posiadanych tytułów.

fot:cdn.decoist.com/

Gotowe regały

Wykorzystanie gotowych regałów dostępnych w sklepach to najszybszy sposób na „zbudowanie” biblioteczki. W sklepach dostępne są regały wykonane z płyt, drewna lub metalu. Mają one różną wysokość, szerokość i liczbę półek, dlatego każdy powinien znaleźć to czego szuka.

W wielu domach książki odgrywają bardzo ważną rolę, dlatego dobrze jest je odpowiednio przechowywać.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo