10
03
2016
10 03.2016
Aktualności

Marmurowa obudowa kominka Marmurowe kominki wyglądają bardzo estetycznie i ciekawie. Kojarzą się z luksusowym, stylowym wnętrzem. Będą idealnie współgrać z klasycznymi aranżacjami, a w nowoczesnych wnętrzach stanowić będą ciekawe uzupełnienie wystroju.

Jedną z największych zalet marmurowej obudowy jest jej niesamowita trwałość i wytrzymałość. Jest odporna na działanie wysokich temperatur, nie poddaje się uszkodzeniom mechanicznym. Dodatkowo obudowy wykonane z marmuru są łatwe w utrzymaniu czystości. Zabrudzone miejsce wystarczy przetrzeć lekko zwilżoną ściereczką (najlepiej irchą), a następnie wytrzeć do sucha. W zależności od stopnia użytkowania zaleca się dwa razy do roku przetrzeć kominek wodą z dodatkiem delikatnego detergentu. Marmurową obudowę można też dodatkowo zabezpieczyć cieniutką warstwą bezbarwnego wosku.


Montaż marmurowej obudowy kominka jest prosty i nie wymaga inwazyjnych metod. Portal kominkowy montuje się wokół wkładu kominkowego. Przeważnie obudowa przywożona jest w kilku częściach i łączy się ją za pomocą kleju.


Marmurowe obudowy kominków występują w wielu stylach. Mogą być stylizowane na takie z minionej epoki, bogato rzeźbione. Mogą też występować w minimalistycznej wersji. Marmurowa obudowa będzie pasowała do wnętrz o różnych stylach, doda im charakteru. Tak obudowany kominek będzie stanowił centralną cześć
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo