16
03
2016
16 03.2016
Aktualności

Jak wykonać sufit podwieszany Podwieszane sufity to rozwiązanie często stosowane przy wysokich wnętrzach. W takiej konstrukcji można ukryć nieestetyczne przewody, np. wentylacyjne, kable, rury i inne elementy instalacji.

Podwieszany sufit może też służyć do rozmieszczenia punktowego oświetlenia w pomieszczeniu.
Sufity podwieszane wykonuje się z płyt gipsowo – kartonowych. Częstym błędem podczas instalacji sufitu jest nieodpowiednie dobranie rodzaju płyty. W przypadku, gdy w pomieszczeniu, w którym chcemy zainstalować taki sufit wilgotność powietrza nie przekracza 70%, a sufit nie musi spełniać funkcji ognioochronnej, wystarczy zamontować zwykłe płyty g-k 12,5 mm. W pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka, a więc narażonych na wilgoć stosuje się specjalne odporne płyty.Na początek do dwóch lub czterech ścian mocuje się specjalnie wyprofilowane profile w odległości od kilku do kilkudziesięciu centymetrów poniżej stropu. Następnie montuje się zasadniczą konstrukcję stalową i przykręca się ją za pomocą specjalnych wkrętów. Po wypoziomowaniu rusztu, można rozpocząć przykręcanie płyt g-k. Następnie styki między płytami należy zagruntować i zostawić na około 24 godziny. Po tym czasie można rozpocząć spoinowanie. Tak wykonany sufit można pomalować na dowolny kolor.Podwieszane sufity wyglądają ciekawie i mogą spełniać szereg walorów dekoracyjnych.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo