23
03
2016
23 03.2016
Aktualności

Targi Budowlane LubDom 2016 Targi Budowlane LubDom po raz kolejny organizowane są w Lublinie. Od 1 do 3 kwietnia będzie można spotkać wystawców w hali Targów Lublin mieszczącej się przy ulicy Dworcowej 11. W piątek 1 kwietnia wstęp na Targi jest bezpłatny, w kolejnych dniach wymagany będzie zakup biletu.

W tym roku na targach zostanie poruszony m.in. modny obecnie temat związany z energetyką prosumencką. Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej na temat inteligentnego budownictwa, budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Będzie można także zapoznać się z działaniem instalacji odnawialnych źródeł energii takich jak: energetyka wiatrowa, fotowoltaika, energetyka wodna, pompy ciepła, energia z biomasy, kogeneracja itp. Temat odnawialnych źródeł energii jest obecnie szeroko omawiany, m.in. ze względu na zobowiązania Polski względem Unii Europejskiej w zakresie korzystania z oze.Na Targach będą również wystawcy związani z takimi dziedzinami jak: elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, projektowanie IT, stolarka otworowa, prace gruntowe i fundamenty, dachy, instalacje, systemy wykończeniowe, elementy małej architektury, nawierzchnie, chemia budowlana i inne.
Uczestnictwo w targach to dobra okazja do zapoznania się z obecnie panującymi trendami i poznanie najnowszych rozwiązań architektonicznych.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo