23
03
2016
23 03.2016
Aktualności

Targi Budowlane LubDom 2016 Targi Budowlane LubDom po raz kolejny organizowane są w Lublinie. Od 1 do 3 kwietnia będzie można spotkać wystawców w hali Targów Lublin mieszczącej się przy ulicy Dworcowej 11. W piątek 1 kwietnia wstęp na Targi jest bezpłatny, w kolejnych dniach wymagany będzie zakup biletu.

W tym roku na targach zostanie poruszony m.in. modny obecnie temat związany z energetyką prosumencką. Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej na temat inteligentnego budownictwa, budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Będzie można także zapoznać się z działaniem instalacji odnawialnych źródeł energii takich jak: energetyka wiatrowa, fotowoltaika, energetyka wodna, pompy ciepła, energia z biomasy, kogeneracja itp. Temat odnawialnych źródeł energii jest obecnie szeroko omawiany, m.in. ze względu na zobowiązania Polski względem Unii Europejskiej w zakresie korzystania z oze.Na Targach będą również wystawcy związani z takimi dziedzinami jak: elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, projektowanie IT, stolarka otworowa, prace gruntowe i fundamenty, dachy, instalacje, systemy wykończeniowe, elementy małej architektury, nawierzchnie, chemia budowlana i inne.
Uczestnictwo w targach to dobra okazja do zapoznania się z obecnie panującymi trendami i poznanie najnowszych rozwiązań architektonicznych.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo