31
03
2016
31 03.2016
Aktualności

Podłogi na lata Kupno nowego domu wiąże się z wyborem materiałów wykończeniowych. Większość osób stara się nie oszczędzać na wykończeniówce, ponieważ to inwestycja na lata. Dziś podpowiadamy jakie podłogi wybrać, aby cieszyć się nimi nawet przez kilkadziesiąt lat.

Drewniane podłogi

Podłogi wykonane z wysokiej jakości drewna są trwałe, dobrze wyglądają i będą służyły przez długie lata. Drewniane podłogi mają różną grubość – najgrubsze są drewniane kostki brukowe (od 2,5 cm do 8 cm), deski mają grubość od 1,4 do 3 cm, parkiet około 2 cm, a mozaika ok. 8 mm. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie drewna egzotycznego. Jest ono droższe niż rodzime gatunki, ale oprócz niesamowitej trwałości posiada również szereg walorów estetycznych. Jest odporne na ścieranie, uszkodzenie i zarysowanie. Są też bardziej odporne na wilgoć.Płytki ceramiczne

Większość osób decyduje się na wykorzystanie płytek ceramicznych w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, tj. w łazience i kuchni. Płytki ceramiczne oprócz tego, że są odporne na wilgoć, są też bardzo trwałe i ciężko je uszkodzić lub zarysować. Jeśli zależy nam na naprawdę twardych podłogach, najlepszym rozwiązaniem będzie gres. Najładniej będzie wyglądał ten polerowany. Podobne właściwości jak gres ma również klinkier.


Oba rodzaje podłóg wymagają starannego przygotowania podłoża. Warto zlecić takie prace specjalistom, dzięki czemu zyskamy pewność, że podłoże zostanie właściwie przygotowanie, a podłoga odpowiednio ułożona.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo