13
11
2019
13 11.2019
Aktualności

Jesienne porządki w domu Jesień - zwykle kojarzy się nam z nostalgią, z nastrojowymi wieczorami spędzonymi w fotelu przy ulubionej lekturze lub ze spacerami po parku pełnym opadających złotych liści.

 

Aby cieszyć się w pełni urokami tej pory roku, warto rozplanować sobie harmonogram jesiennych porządków. Wówczas będziemy mogli spokojnie czekać na pierwsze, zimowe chłody i obowiązki nie skumulują się nam nagle przed Bożym Narodzeniem, kiedy to zwykle narzekamy na nadmiar zajęć, za to będziemy mogli skupić się na rzeczach przyjemnych.


 1. Przede wszystkim -  porządkujemy i pierzemy letnie ubrania, następnie prasujemy i odkładamy na wyższą półkę lub do pawlacza.
 2. Przygotowujemy ciepłe ubrania na zimę i odświeżamy je, naprawiamy ewentualne, drobne uszkodzenia lub uzupełniamy naszą garderobę, jeśli tego wymaga.
 3. Przeglądamy letnie kosmetyki, płyny do mycia i inne artykuły.  Wyrzucamy te, które są przeterminowane lub które się już nam nie przydadzą.
 4. Pozbywamy się przeterminowanych leków oraz artykułów spożywczych z lodówki czy spiżarni.
 5. Czyścimy lodówkę.
 6. Pierzemy i chowamy letnie koce i kołdry, odkurzamy i pierzemy kanapy oraz materace (należy również pamiętać, że materac powinien być obracany dwa razy do roku, co przedłuża jego trwałość).
 7. Sprzątamy na balkonie i w ogrodzie, chowamy meble ogrodowe do garażu lub piwnicy, przedtem jednak je czyścimy i konserwujemy. Meble drewniane umyjemy przy pomocy specjalnych środków do drewna, te wiklinowe - ciepłą wodą z solą, zaś meble plastikowe - wodą z mydłem.
 8. Myjemy okna wraz z ramami, zmieniamy firanki i zasłonki.
 9. Czyścimy wszystkie klamki.
 10. Myjemy kafelki w łazience i WC.
 11. Przesuwamy meble i odkurzamy miejsca, w których stały.

Gdy już zadbamy o czystość i porządek w naszym domu, będziemy mogli w pełni delektować się jesiennym nastrojem.

 

Jesienne porządki w domu

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo