05
11
2019
05 11.2019
Aktualności

Jesienny balkon Jesień na balkonie nie musi być szara i smutna. Atrakcyjna aranżacja tego miejsca sprawi, iż chętnie będziemy je odwiedzać w nieco cieplejsze, jesienne dni, by zaczerpnąć świeżego powietrza.

 Zanim nadejdą pierwsze przymrozki, możemy również przechowywać tam owoce i warzywa. Będą ciekawie się prezentować, nawet w zwykłych, drewnianych skrzynkach.

Przede wszystkim jednak koniec lata nie oznacza końca prac związanych z ogrodnictwem.

Na przełomie września i października należy pousuwać, by nie zaśmiecały balkonu, lub przyciąć rośliny jednoroczne, zaś  te wieloletnie- przygotować na nadejście chłodów. Dopóki nie pojawią się przymrozki, rośliny te mogą nadal stać na balkonie. Warto wówczas wesprzeć je i “dokarmić” specjalnym, jesiennym nawozem. 

Zapełnienie pustych doniczek po jednorocznych roślinach nie powinno być trudne. O tej porze roku, na balkonie świetnie sprawdzą się wrzosy, wrzośce, chryzantemy i astry.

Do stworzenia jesiennych balkonowych aranżacji możemy ponadto wykorzystać:

  • iglaki- świetnie komponują się  z roślinami kwitnącymi, są przeważnie mrozoodporne, mogą zdobić nasz balkon długie lata;

  • bluszcze (odmiany ogrodowe)-  bardzo dobrze wyglądają obok iglaków, traw ozdobnych, a także solo, nie wymagają obfitego podlewania;

  • cyklamen bluszczolistny- jest mrozoodporny, choć wymaga zabezpieczenia doniczki, kwitnie od lipca do listopada;

  •  mrozoodporne odmiany traw ozdobnych-  mogą być tłem dla innych roślin, ale równie atrakcyjnie wyglądają  jako odrębna ozdoba.


Jesienny klimat naszego balkonu podkreślą również dekoracje, takie jak wianki z suszonych kwiatów, bukiety z suchych liści czy kompozycje z gałązek, szyszek, jarzębiny i ozdobnych dyń, głogu czy dzikiej róży. 

 

 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo