22
10
2019
22 10.2019
Aktualności

Jesienne dekoracje w mieszkaniu Gdy jesienna szaruga daje nam się we znaki, warto postarać się o odpowiedni wystrój mieszkania, stworzyć sobie przytulny azyl, w którym z przyjemnością będziemy spędzać coraz to dłuższe i chłodniejsze wieczory.

Stwórz sobie kącik, w którym będziesz delektować się ulubioną kawą czy herbatą i jeśli lubisz - ulubioną lekturą albo muzyką.

Zbuduj ciepły nastrój przy pomocy świec i lampionów.

Świeczniki i lampiony możesz zrobić własnoręcznie. Wykorzystaj do tego szklanki, kieliszki, ładne słoiki, które możesz udekorować wstążkami, tasiemkami, ozdobnym sznurkiem lub koronką czy wycinanką. Dodatkowo, jeśli w lampionach umieścisz zapachowe świece (np. o zapachu lawendy, sosny, geranium),  będzie to odprężająca aromaterapia po ciężkim dniu. Pamiętaj jednak, by zapalone świece trzymać poza zasięgiem małych dzieci i domowych pupili.

Poukładaj w sypialni i salonie ciepłe koce i poduszki w barwach jesieni,  które sprawią, że będzie bardziej przytulnie.

Na podłodze rozłóż mięsiste chodniki, by nie marznąć w stopy.

Udekoruj mieszkanie stroikami i wianuszkami z jesiennych liści, gałązek, suszonych kwiatów, stwórz kompozycje z  dekoracyjnych dyń. Możesz z nich wykonać również fantazyjne doniczki i wazony, w których umieścisz jesienne kwiaty.

Z tak przygotowanym mieszkaniem i pozytywnym nastrojem, na pewno uda się zapobiec jesiennej chandrze.


Jesienne dekoracje w mieszkaniu
Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo