22
10
2019
22 10.2019
Aktualności

Jesienne dekoracje w mieszkaniu Gdy jesienna szaruga daje nam się we znaki, warto postarać się o odpowiedni wystrój mieszkania, stworzyć sobie przytulny azyl, w którym z przyjemnością będziemy spędzać coraz to dłuższe i chłodniejsze wieczory.

Stwórz sobie kącik, w którym będziesz delektować się ulubioną kawą czy herbatą i jeśli lubisz - ulubioną lekturą albo muzyką.

Zbuduj ciepły nastrój przy pomocy świec i lampionów.

Świeczniki i lampiony możesz zrobić własnoręcznie. Wykorzystaj do tego szklanki, kieliszki, ładne słoiki, które możesz udekorować wstążkami, tasiemkami, ozdobnym sznurkiem lub koronką czy wycinanką. Dodatkowo, jeśli w lampionach umieścisz zapachowe świece (np. o zapachu lawendy, sosny, geranium),  będzie to odprężająca aromaterapia po ciężkim dniu. Pamiętaj jednak, by zapalone świece trzymać poza zasięgiem małych dzieci i domowych pupili.

Poukładaj w sypialni i salonie ciepłe koce i poduszki w barwach jesieni,  które sprawią, że będzie bardziej przytulnie.

Na podłodze rozłóż mięsiste chodniki, by nie marznąć w stopy.

Udekoruj mieszkanie stroikami i wianuszkami z jesiennych liści, gałązek, suszonych kwiatów, stwórz kompozycje z  dekoracyjnych dyń. Możesz z nich wykonać również fantazyjne doniczki i wazony, w których umieścisz jesienne kwiaty.

Z tak przygotowanym mieszkaniem i pozytywnym nastrojem, na pewno uda się zapobiec jesiennej chandrze.


Jesienne dekoracje w mieszkaniu
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo