19
04
2016
19 04.2016
Aktualności

Właściwości tynków wapiennych Tynki wapienne stanowią najpopularniejszy materiał do wykańczania ścian w pomieszczeniach. Właściwie dobrany tynk wspomaga utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza i zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni.

Współcześnie budowane domy są tak zaprojektowane, aby były jak najbardziej szczelne. Zapobiega to "uciekaniu" ciepła przez nieszczelne elementy. Niestety ma to wpływ na jakość powietrza jakie znajduje się w pomieszczeniach. Szacuje się, że w nowych budynkach wymiana powietrza jest 10-krotnie mniejsza niż w budynkach budowanych w latach wcześniejszych. Dzięki zastosowaniu tynków wapiennych możemy regulować mikroklimat w naszym domu.

biała sypialnia

W pomieszczeniu, w którym przebywamy wilgotność powietrza powinna kształtować się na poziomie 40 - 60%. Odchylenia od tej normy są odczuwane przez nasz organizm i mogą powodować pogorszenie się samopoczucia. Tynki wapienne ze względu na swoją wysoką paroprzepuszczalność i specjalną budowę mikroporów, absorbują nadmiar wilgoci z powietrza i oddają ją jeżeli stanie się zbyt wysuszone. Użycie tynków wapiennych zapewnia więc możliwość sterowania mikroklimatem w pomieszczeniu.

Tynki wapienne będą świetnym rozwiązaniem na wykończenie ścian w nowoczesnych domach jednorodzinnych. Ze względu na swoje naturalne składniki i właściwości zapewnią odpowiednie warunki klimatyczne w pomieszczeniach.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo