04
05
2016
04 05.2016
Aktualności

Wybierz drewno na taras Drewniane deski na tarasie wyglądają bardzo ładnie i dają wrażenie ciepła i przytulności. Taras z desek wygląda bardziej naturalnie i może stanowić świetne tło dla donic i mebli ogrodowych. Podpowiadamy jak wybrać odpowiednie drewno i jak je pielęgnować żeby zachowało swoje właściwości użytkowe i dekoracyjne.

Wybór gatunku drewna

Na taras należy wybrać drewno wytrzymałe, odporne na szkodliwe warunki atmosferyczne, tj. deszcz i śnieg. Z rodzimych gatunków drewna odpowiedni będzie np.: modrzew. Do zbudowania tarasu idealnie sprawdzą się też egzotyczne gatunki drewna takie jak massaranduba – drewno drzewa balata oraz bongkirai.

Massaranduba należy do najtwardszych gatunków drewna dlatego często używa jej się na zewnątrz, np.: do budowania tarasów. Z tego gatunku drewna produkuje się też meble ogrodowe. Drewno ma kolor różowego beżu i ciemnoczerwonego brązu. Deski wykonane z tego drewna mają prawie jednolitą strukturę bez widocznych różnic kolorystycznych.
taras

Bongkirai również posiada jednolitą strukturę kolorystyczną. Ma żółtobrązową (czasem oliwkowo brązową) barwę i świetnie wygląda na tarasie.

Odpowiednia pielęgnacja

Deski tarasowe powinny być zabezpieczone dodatkowo przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Przynajmniej raz w roku przed rozpoczęciem sezonu letniego należy poddać deski konserwacji. Deski trzeba oczyścić i zaolejować lub zabezpieczyć impregnatem do drewna.

Odpowiednio dobrane i pielęgnowane deski tarasowe będą długo wyglądały jak nowe.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo