23
05
2016
23 05.2016
Aktualności

Triki optycznie zmieniające wnętrze Często jest tak, że nie mamy wpływu na metraż i wygląd poszczególnych pomieszczeń w domu. Kupując dom od dewelopera możemy na etapie wyboru projektu spróbować dokonać poprawek, tak aby pomieszczenia były jak najbardziej funkcjonalne. Co jeszcze można zrobić, aby wyeksponować zalety pomieszczeń i ukryć ich mankamenty, nie burząc przy tym ścian?

Skracamy pokój

Długi i wąski pokój można optycznie skrócić i poszerzyć. Krótsze ściany warto pomalować ciemnym i ciepłym kolorem. Ciepłe barwy sprawiają wrażenie „bliższych” dzięki czemu pokój wizualnie się skróci. Krótsze ściany można też ozdobić poziomymi pasami. Takie rozwiązanie sprawi, że wydadzą się one dłuższe niż są w rzeczywistości. Dłuższe ściany malujemy jasną i zimną barwą. Można wykorzystać błękit, odcienie szarości.
pokoj

Wydłużamy pomieszczenie

Niskie pomieszczenia sprawiają wrażenie nieprzytulnych i przytłaczających. Prostym rozwiązaniem tego problemu jest pomalowanie sufitów na kolor zimnej bieli lub błękitu. Dzięki temu uzyskamy wrażenie oddalenia i pokój będzie się wydawał wyższy. Dodatkowo na ścianach można namalować pionowe pasy, które również optycznie podniosą pomieszczenie do góry. Takie geometryczne wzory świetnie sprawdzą się w większości aranżacji.

Powiększamy pokój

Jest taka zasada, że jeżeli chcemy optycznie powiększyć pokój należy go pomalować na jasne, pastelowe kolory. Jeżeli dodatkowo wybierzemy chłodne barwy uzyskamy jeszcze większe uczucie oddalenia. Ciemne pomieszczenia rozjaśnimy malując ściany na biało lub żółto – te kolory świetnie odbijają światło.

Malowanie ścian to najprostszy sposób na odnowienie wnętrza i nadanie mu nowych proporcji.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo