31
05
2016
31 05.2016
Aktualności

Pokój dziecięcy na poddaszu Adaptacja poddasza na pokój dziecięcy to świetny pomysł, np.: w przypadku gdy mieszkamy z nastolatkiem. Własna przestrzeń, na osobnej kondygnacji da mu poczucie niezależności. Możliwość urządzenia pokoju w swoim własnym stylu, niekoniecznie spójnym z resztą mieszkania na pewno przypadnie mu do gustu.

Naturalne światło

Problemem w przypadku usytuowania pokoju na poddaszu może być brak dostępu do naturalnego światła. O ile to możliwe warto zadbać, żeby w tym pomieszczeniu znalazły się okna. Mogą to być okna połaciowe, które świetnie doświetlą pokój, zapewniając dopływ naturalnego światła słonecznego. To ważne, ponieważ dziecko będzie w pokoju spędzało dużo czasu, będzie odrabiało tam lekcje, czytało książki i odpoczywało.
W przypadku pokoju na poddaszu należy liczyć się z tym, że pomieszczenie może się zbytnio nagrzewać w dzień. Warto pomyśleć o roletach lub żaluzjach przeznaczonych do okien dachowych. W asortymencie sklepów można znaleźć rolety, które wyposażone są w specjalną powłokę pozwalającą obniżyć temperaturę w pomieszczeniu nawet o kilka stopni.
pokoj nastolatka

Aranżacja pokoju

W tym przypadku warto skonsultować z dzieckiem wybór kolorów, mebli i dodatków do pokoju. Mniejsze pomieszczenie dobrze jest pomalować na jasne kolory, dzięki czemu optycznie się powiększy. Dobrym pomysłem są meble robione na wymiar, dostosowane do pomieszczenia. Można wtedy lepiej zagospodarować ściany pod połacią dachu.

Najważniejszą rzeczą podczas adaptacji poddasza jest zadbanie o odpowiednią ilość naturalnego światła w pomieszczeniu. Aranżację pokoju powierzmy dziecku.


Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo