14
06
2016
14 06.2016
Aktualności

Ustawa o kredycie hipotecznym Ministerstwo Finansów opracowuje obecnie projekt Ustawy o kredycie hipotecznym. Ustawa będzie wprowadzała kilka istotnych zmian dotyczących przyznawania kredytów hipotecznych potencjalnym kredytobiorcom. Czego będą dotyczyły te zmiany?

Najważniejszą zmianą dotyczącą udzielania kredytów hipotecznych jest fakt , że banki nie będą udzielały kredytów walutowych. Ten zakaz może nie spodobać się części kredytobiorców. Biorąc jednak pod uwagę obecną sytuację frankowiczów, pomysł ten nie wydaje się nielogiczny.

Ustawa o kredycie hipotecznym wprowadzi również zakaz sprzedaży wiązanej, co oznacza że bank nie będzie mógł „zmusić” klienta do zakupu innych produktów, podczas ubiegania się o kredyt na mieszkanie.

kredyt
W myśl ustawy kredytodawca, czyli bank ma obowiązek wysłać klientowi ofertę i zagwarantować, że dojdzie ona do niego w ciągu 7 dni od otrzymania wniosku od potencjalnego kredytobiorcy. Banki nie są zachwycone tym rozwiązaniem, ponieważ przesłanie oferty równa się jej złożeniu. Jeden z zapisów ustawy zobowiązuje klienta do przyjęcia lub odrzucenia oferty, ale dopiero po 14 dniach od jej otrzymania.

Uwagi do projektu ustawy o kredycie hipotecznym można zgłaszać do 20 czerwca.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo