14
06
2016
14 06.2016
Aktualności

Ustawa o kredycie hipotecznym Ministerstwo Finansów opracowuje obecnie projekt Ustawy o kredycie hipotecznym. Ustawa będzie wprowadzała kilka istotnych zmian dotyczących przyznawania kredytów hipotecznych potencjalnym kredytobiorcom. Czego będą dotyczyły te zmiany?

Najważniejszą zmianą dotyczącą udzielania kredytów hipotecznych jest fakt , że banki nie będą udzielały kredytów walutowych. Ten zakaz może nie spodobać się części kredytobiorców. Biorąc jednak pod uwagę obecną sytuację frankowiczów, pomysł ten nie wydaje się nielogiczny.

Ustawa o kredycie hipotecznym wprowadzi również zakaz sprzedaży wiązanej, co oznacza że bank nie będzie mógł „zmusić” klienta do zakupu innych produktów, podczas ubiegania się o kredyt na mieszkanie.

kredyt
W myśl ustawy kredytodawca, czyli bank ma obowiązek wysłać klientowi ofertę i zagwarantować, że dojdzie ona do niego w ciągu 7 dni od otrzymania wniosku od potencjalnego kredytobiorcy. Banki nie są zachwycone tym rozwiązaniem, ponieważ przesłanie oferty równa się jej złożeniu. Jeden z zapisów ustawy zobowiązuje klienta do przyjęcia lub odrzucenia oferty, ale dopiero po 14 dniach od jej otrzymania.

Uwagi do projektu ustawy o kredycie hipotecznym można zgłaszać do 20 czerwca.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo