29
06
2016
29 06.2016
Aktualności

Blat kuchenny – drewno czy kamień Urządzając kuchnię w nowym domu często stajemy przed dylematem, jaki blat kuchenny wybrać. W przypadku zakupu gotowych mebli jesteśmy uzależnieni od tego co proponuje producent. Jednak wybierając meble robione na wymiar i indywidualne zamówienie mamy możliwość wybrania blatu najbardziej dopasowanego do naszych potrzeb i preferencji.

Blaty drewniane

Blaty drewniane charakteryzują się dużą naturalnością. Ocieplają wnętrze i sprawiają wrażenie, że jest ono bardziej przytulne. Pasują do wielu aranżacji, sprawdzą się zarówno w minimalistycznych wnętrzach, jak i w tych urządzonych w stylu skandynawskim czy rustykalnym. Blaty drewniane wymagają jednak specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych i renowacyjnych, zwłaszcza jeżeli z kuchni korzystamy intensywnie. Drewniany blat należy zabezpieczyć przed szkodliwymi czynnikami takimi jak wilgoć i wysokie temperatury. Na szczęście drewniany blat można często szlifować i podawać zabiegom renowacyjnym. Ponadto takie blaty są mało odporne na zarysowanie i odbarwienia.
blat drewniany

Blaty kamienne

Blat wykonany z naturalnego kamienia w przeciwieństwie do tego drewnianego, wydaje się być zimny. Ze względu na duży wybór kolorów i faktur kamiennych blatów, te również będą świetnie sprawdzały się w wielu aranżacjach. Blaty kamienne są odporne na zarysowania i wysoką temperaturę, dzięki czemu dużo lepiej sprawdzą się w intensywnie użytkowanej kuchni. Dodatkowo takie blaty nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, łatwo więc utrzymać je w dobrym stanie wizualnym. Należy pamiętać o bieżącym wycieraniu rozlanej wody, gdyż na blacie (szczególnie przy zlewozmywaku) może osadzać się kamień.
blat kamienny

Wybór blatu kuchennego zależy w dużej mierze od projektu i od tego w jakim stopniu kuchnia będzie wykorzystywana.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo