12
07
2016
12 07.2016
Aktualności

Mieszkanie dla Młodych – koniec dopłat na 2017 rok Mieszkanie dla Młodych to projekt przygotowany dla osób, które chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym. Oczywiście, żeby uzyskać kredyt na warunkach programu muszą oni spełniać szereg wymagań, m.in. nie powinni mieć więcej niż 35 lat. Jak wygląda obecnie sytuacja programu MdM?

Z tego co wiadomo skończyły się już środki na dopłaty do kredytów w 2017 roku. Nie oznacza to jednak, że wszystkie osoby, które przed wyczerpaniem puli zgłosiły się do banku z wnioskiem o kredyt MdM, otrzymają go. W dużej mierze zależy to od postępowania banku. Jeżeli wniosek został zarejestrowany w systemie BGK, prawdopodobieństwo, że zostanie pozytywnie zaakceptowany jest bardzo wysokie. Jeżeli z jakiegoś powodu (brak wymaganych dokumentów) bank nie mógł zarejestrować wniosku, kredyt nie będzie mógł zostać przyznany. Ważne jest zatem, żeby uzyskać informację na temat rejestracji wniosku.

notes

Dopłata do kredytu jest zróżnicowana i zależy od konkretnych warunków. W przypadku osób niebędących w związkach małżeńskich lub bezdzietnych małżeństw dopłata wynosi 10% do wkładu własnego. W przypadku małżeństw i osób, które wychowują jedno dziecko, dopłata wynosi 15%.

Osoby, które nie załapały się na pulę przeznaczoną na 2017 rok, pozostaje czekać do stycznia 2017 roku na nową transzę. Takie oczekiwanie jednak znacząco opóźnia kupno własnego, wymarzonego lokum.
Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo