18
07
2016
18 07.2016
Aktualności

Fototapeta – kreatywne wykończenie ściany Fototapety już dawno przestały kojarzyć się z obciachem i niezbyt wyrafinowanym gustem. Nowoczesne i kreatywne są świetną dekoracją wnętrza. Dzięki zastosowaniu fototapety można w sposób łatwy i, co najważniejsze, nie drogi odświeżyć każde praktycznie pomieszczenie.

Dowolność wzoru i wielkości

Przy wyborze fototapety ogranicza nas właściwie tylko własna wyobraźnia. W sklepach internetowych można zamówić fototapetę z dowolnym wzorem i w dowolnej wielkości. W sklepach znajdziemy mnóstwo przykładowych wzorów, kolorów i faktur. Jeżeli nic nam się nie spodoba, możemy wysłać własne zdjęcie lub grafikę (Ważne! Musi być naprawdę dobrej jakości), a o resztę zadba obsługa sklepu. Do przymocowania fototapety na ścianie używa się takiego samego kleju jak do tradycyjnych tapet.
tapetafot: magicandstyle.com

Zabezpieczenie w kuchni i łazience

Fototapeta nadaje się do każdego pomieszczenia, jednak w przypadku kuchni i łazienki warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu. Kuchnia i łazienka to pomieszczenia, w których panuje duża wilgotność. Jeśli zamarzy nam się fototapeta przyklejona nad blatem kuchennym, warto dodatkowo wzmocnić jej ochronę i zamontować szybę lub nakładkę z pleksi. Dzięki temu nawet jeśli pochlapiemy ścianę, nie uszkodzimy dekoracji.
fototapeta
fot: demur.pl

Fototapety sprawdzą się w każdej praktycznie aranżacji. Wybierając wielkość i wzór możemy dostosować dekorację do już urządzonego wnętrza.
Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo