18
07
2016
18 07.2016
Aktualności

Fototapeta – kreatywne wykończenie ściany Fototapety już dawno przestały kojarzyć się z obciachem i niezbyt wyrafinowanym gustem. Nowoczesne i kreatywne są świetną dekoracją wnętrza. Dzięki zastosowaniu fototapety można w sposób łatwy i, co najważniejsze, nie drogi odświeżyć każde praktycznie pomieszczenie.

Dowolność wzoru i wielkości

Przy wyborze fototapety ogranicza nas właściwie tylko własna wyobraźnia. W sklepach internetowych można zamówić fototapetę z dowolnym wzorem i w dowolnej wielkości. W sklepach znajdziemy mnóstwo przykładowych wzorów, kolorów i faktur. Jeżeli nic nam się nie spodoba, możemy wysłać własne zdjęcie lub grafikę (Ważne! Musi być naprawdę dobrej jakości), a o resztę zadba obsługa sklepu. Do przymocowania fototapety na ścianie używa się takiego samego kleju jak do tradycyjnych tapet.
tapetafot: magicandstyle.com

Zabezpieczenie w kuchni i łazience

Fototapeta nadaje się do każdego pomieszczenia, jednak w przypadku kuchni i łazienki warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu. Kuchnia i łazienka to pomieszczenia, w których panuje duża wilgotność. Jeśli zamarzy nam się fototapeta przyklejona nad blatem kuchennym, warto dodatkowo wzmocnić jej ochronę i zamontować szybę lub nakładkę z pleksi. Dzięki temu nawet jeśli pochlapiemy ścianę, nie uszkodzimy dekoracji.
fototapeta
fot: demur.pl

Fototapety sprawdzą się w każdej praktycznie aranżacji. Wybierając wielkość i wzór możemy dostosować dekorację do już urządzonego wnętrza.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo