26
07
2016
26 07.2016
Aktualności

Kocioł jednofunkcyjny w domu jednorodzinnym Kocioł jednofunkcyjny służy do zasilania instalacji centralnego ogrzewania. Można jednak zainstalować dodatkowy zasobnik do podgrzewania ciepłej wody. Dzięki temu zabiegowi będziemy mogli korzystać ze zgromadzonej w zasobniku ciepłej wody użytkowej praktycznie bez ograniczeń.

Zalety kotła jednofunkcyjnego

Kocioł jednofunkcyjny w podstawowym założeniu służy jedynie do zasilania instalacji centralnego ogrzewania. W domach jednorodzinnych znajdujących się w naszej ofercie kocioł wyposażony jest dodatkowo w zasobnik magazynujący ciepłą wodę. Zasobnik wyposażony jest w cyrkulację c.w.u, która zapewnia dostęp do ciepłej wody od razu po odkręceniu kurka. Nie trzeba też zapewniać minimalnego strumienia przepływu wody, żeby kocioł się uruchomił. Tak jest w przypadku pieców dwufunkcyjnyych. Kolejną zaletą jest fakt, że w takim systemie (kocioł + zasobnik) nie ma ograniczenia w postaci pobierania cieplej wody.
kran

Nowoczesne kotły jednofunkcyjne z zasobnikiem ciepłej wody posiadają szereg usprawnień, m.in. regulatory tygodniowe i szereg czujników. Kocioł może zostać powieszony na ścianie lub postawiony na podłożu. Dzięki temu sami możemy zdecydować o jego położeniu wybierając odpowiedni model.

Kocioł jednofunkcyjny z zasobnikiem ciepłej wody jest dobrym rozwiązaniem do każdego domu. W przypadku kotłów dwufunkcyjnych instalacja musi spełniać szereg warunków, m.in dotyczących minimalnego strumienia przepływu wody.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo