26
07
2016
26 07.2016
Aktualności

Kocioł jednofunkcyjny w domu jednorodzinnym Kocioł jednofunkcyjny służy do zasilania instalacji centralnego ogrzewania. Można jednak zainstalować dodatkowy zasobnik do podgrzewania ciepłej wody. Dzięki temu zabiegowi będziemy mogli korzystać ze zgromadzonej w zasobniku ciepłej wody użytkowej praktycznie bez ograniczeń.

Zalety kotła jednofunkcyjnego

Kocioł jednofunkcyjny w podstawowym założeniu służy jedynie do zasilania instalacji centralnego ogrzewania. W domach jednorodzinnych znajdujących się w naszej ofercie kocioł wyposażony jest dodatkowo w zasobnik magazynujący ciepłą wodę. Zasobnik wyposażony jest w cyrkulację c.w.u, która zapewnia dostęp do ciepłej wody od razu po odkręceniu kurka. Nie trzeba też zapewniać minimalnego strumienia przepływu wody, żeby kocioł się uruchomił. Tak jest w przypadku pieców dwufunkcyjnyych. Kolejną zaletą jest fakt, że w takim systemie (kocioł + zasobnik) nie ma ograniczenia w postaci pobierania cieplej wody.
kran

Nowoczesne kotły jednofunkcyjne z zasobnikiem ciepłej wody posiadają szereg usprawnień, m.in. regulatory tygodniowe i szereg czujników. Kocioł może zostać powieszony na ścianie lub postawiony na podłożu. Dzięki temu sami możemy zdecydować o jego położeniu wybierając odpowiedni model.

Kocioł jednofunkcyjny z zasobnikiem ciepłej wody jest dobrym rozwiązaniem do każdego domu. W przypadku kotłów dwufunkcyjnych instalacja musi spełniać szereg warunków, m.in dotyczących minimalnego strumienia przepływu wody.
Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo