18
12
2013
18 12.2013
Aktualności

Kredyt na nowy dom z dofinansowaniem do wkładu własnego Z początkiem 2014 roku startuje "Mieszkanie dla Młodych" - program dofinansowania do zakupu mieszkań i domów na rynku pierwotnym. Korzystając z rządowego wsparcia mamy szansę uzyskać nawet 20% wartości nieruchomości.

1 stycznia 2014 roku rusza w Polsce program "Mieszkanie dla Młodych". Ma on na celu pomóc młodym ludziom w zakupie ich pierwszego mieszkania na kredyt. O dopłatę mogą ubiegać się osoby do 35 roku życia, które chcą kupić mieszkanie lub dom od dewelopera (na rynku pierwotnym), bądź planują budowę domu jednorodzinnego. Pomoc Państwa polega na dofinansowaniu wkładu własnego przy założeniu, że młodzi zdecydują się na kredyt hipoteczny. Kredyt musi być zaciągnięty w złotówkach, na przynajmniej 15 lat i musi stanowić co najmniej połowę ceny zakupu mieszkania.


Kolejny warunek jaki należy spełnić dotyczy powierzchni nieruchomości . W przypadku nowego mieszkania nie może ona przekraczać 75 mkw. (dla osób z co najmniej trójką dzieci – 85 mkw.), natomiast przy zakupie domu jednorodzinnego ograniczenie wynosi 100 mkw. (lub 110 mkw. w sytuacji, gdy rodzina wychowuje przynajmniej troje dzieci).  


Obecnie możemy zaoferować Państwu nowe segmenty oraz domy bliźniaki zlokalizowane na terenie miasta Lublin, na nowoczesnym osiedlu domków jednorodzinnych „Szerokie”. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo