08
01
2014
08 01.2014
Aktualności

Polacy wolą mieszkać poza miastem Jak wynika z raportu GUS opublikowanego w czerwcu 2013 roku, Polacy częściej wybierają mieszkania znajdujące się na terenach podmiejskich lub wiejskich. W ciągu roku na takie rozwiązanie zdecydowało się 244 tysiące osób. Do miast wprowadziło się w tym samym czasie 208,5 tysiąca osób.

Jak wynika z raportu GUS opublikowanego w czerwcu 2013 roku, Polacy częściej wybierają mieszkania znajdujące się na terenach podmiejskich lub wiejskich. W ciągu roku na takie rozwiązanie zdecydowało się 244 tysiące osób. Do miast wprowadziło się w tym samym czasie 208,5 tysiąca osób. 


Powodem dla którego ludzie wyprowadzają się na obrzeża są uciążliwości związane z mieszkaniem w centrum miasta. Największymi problemami są korki w godzinach szczytu, hałas i tłok. Duże znaczenie ma także fakt, że ceny nieruchomości na obszarach podmiejskich są bardzo atrakcyjne dla potencjalnych nabywców.

 

Kupno domu usytuowanego poza centrum pozwala połączyć funkcjonalność życia w mieście z pragnieniem posiadania domku z ogródkiem w cichej i spokojnej okolicy. Nowo powstające osiedla są lepiej zaprojektowane, posiadają wygodne połączenia komunikacyjne z centrum miasta i innymi osiedlami.

 

W czasach pogoni za pieniędzmi, zmagania się z ciągłym brakiem czasu, coraz więcej ludzi decyduje się zamieszkać w miejscu, które pomoże im się wyciszyć i jednocześnie nie będzie wymagało rezygnacji z możliwości jakie oferuje miasto. Idealnym rozwiązaniem jest wtedy kupno domu na spokojnym podmiejskim osiedlu. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy segmenty mieszkalne wraz z przylegającymi do nich dużymi ogrodami. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo