14
01
2014
14 01.2014
Aktualności
Promocja: Kup nowy dom z pełną automatyką bramową

Promocja: Kup nowy dom z pełną automatyką bramową Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowej promocji przygotowanej przez naszą firmę. Każdy klient, który podpisze umowę do 30.04.2014 roku, otrzyma za darmo pełną automatykę marki FAAC do bramy wjazdowej i garażowej wraz z profesjonalnym montażem i dwoma pilotami.

Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowej promocji przygotowanej przez naszą firmę. Każdy klient, który podpisze umowę do 30.04.2014 roku, otrzyma za darmo pełną automatykę marki FAAC do bramy wjazdowej i garażowej wraz z profesjonalnym montażem i dwoma pilotami. 

promocjaFirma FAAC działa na rynku polskim od 1998 roku. Produkty oferowane przez nią charakteryzują się trwałością i niezawodnością. Jednym z głównych celów firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z oferowanych produktów, a także zapobieganie ewentualnym wypadkom powiązanym z automatycznym działaniem bram, drzwi i zapór. Wyroby firmy dostosowane są do standardu UNI 8612 i najnowszych europejskich wymagań dla uzyskania znaku CE. Firma korzysta również z technologii hydraulicznej, która jest uznawana za najbezpieczniejszą na świecie.


Zobacz dostępne segmenty. Lublin, ul. Goplan (os. Szerokie).


Zachęcamy do skorzystania z promocji.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo