14
01
2014
14 01.2014
Aktualności
Promocja: Kup nowy dom z pełną automatyką bramową

Promocja: Kup nowy dom z pełną automatyką bramową Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowej promocji przygotowanej przez naszą firmę. Każdy klient, który podpisze umowę do 30.04.2014 roku, otrzyma za darmo pełną automatykę marki FAAC do bramy wjazdowej i garażowej wraz z profesjonalnym montażem i dwoma pilotami.

Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowej promocji przygotowanej przez naszą firmę. Każdy klient, który podpisze umowę do 30.04.2014 roku, otrzyma za darmo pełną automatykę marki FAAC do bramy wjazdowej i garażowej wraz z profesjonalnym montażem i dwoma pilotami. 

promocjaFirma FAAC działa na rynku polskim od 1998 roku. Produkty oferowane przez nią charakteryzują się trwałością i niezawodnością. Jednym z głównych celów firmy jest zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z oferowanych produktów, a także zapobieganie ewentualnym wypadkom powiązanym z automatycznym działaniem bram, drzwi i zapór. Wyroby firmy dostosowane są do standardu UNI 8612 i najnowszych europejskich wymagań dla uzyskania znaku CE. Firma korzysta również z technologii hydraulicznej, która jest uznawana za najbezpieczniejszą na świecie.


Zobacz dostępne segmenty. Lublin, ul. Goplan (os. Szerokie).


Zachęcamy do skorzystania z promocji.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo