23
01
2014
23 01.2014
Aktualności

Zalety posiadania własnego domu. Mieszkanie w domu jednorodzinnym ma wiele zalet, niezależnie od tego czy masz małą czy dużą rodzinę.

Mieszkanie w domu jednorodzinnym ma wiele zalet, niezależnie od tego czy masz małą czy dużą rodzinę. Jedną z nich jest posiadanie działki, której część możemy dowolnie wykorzystać do swoich potrzeb. Jeśli od zawsze marzyliśmy o własnym ogródku warzywnym, nic nie stoi na przeszkodzie w realizacji tego marzenia. Młodzi rodzice docenią możliwość urządzenia we własnym ogrodzie miejsca, w którym ich dzieci będą mogły się bezpiecznie bawić. W ofercie naszej firmy znajdują się działki o powierzchni od 287 m² do 519 m². Przestrzeń ta daje ogromne pole do popisu dla kreatywnych właścicieli.

 

Niewątpliwą zaletą własnego domu jest również odseparowanie od sąsiadów. W bloku ze wszystkich stron otaczają nas inni ludzie. Kupując dom wolnostojący lub w segmencie mieszkalnym zapewniamy sobie większą prywatność. Od kłopotliwych sąsiadów możemy odgrodzić się sadząc wzdłuż granicy działki krzewy ozdobne.

 

Decydując się na zakup domu na przedmieściach zapewniamy sobie spokój i ciszę, nie rezygnując przy tym z bliskiej obecności miasta.

 

Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą segmentów oraz domów bliźniaków znajdujących się na osiedlu „Szerokie” w zachodniej części Lublina.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo