23
01
2014
23 01.2014
Aktualności

Zalety posiadania własnego domu. Mieszkanie w domu jednorodzinnym ma wiele zalet, niezależnie od tego czy masz małą czy dużą rodzinę.

Mieszkanie w domu jednorodzinnym ma wiele zalet, niezależnie od tego czy masz małą czy dużą rodzinę. Jedną z nich jest posiadanie działki, której część możemy dowolnie wykorzystać do swoich potrzeb. Jeśli od zawsze marzyliśmy o własnym ogródku warzywnym, nic nie stoi na przeszkodzie w realizacji tego marzenia. Młodzi rodzice docenią możliwość urządzenia we własnym ogrodzie miejsca, w którym ich dzieci będą mogły się bezpiecznie bawić. W ofercie naszej firmy znajdują się działki o powierzchni od 287 m² do 519 m². Przestrzeń ta daje ogromne pole do popisu dla kreatywnych właścicieli.

 

Niewątpliwą zaletą własnego domu jest również odseparowanie od sąsiadów. W bloku ze wszystkich stron otaczają nas inni ludzie. Kupując dom wolnostojący lub w segmencie mieszkalnym zapewniamy sobie większą prywatność. Od kłopotliwych sąsiadów możemy odgrodzić się sadząc wzdłuż granicy działki krzewy ozdobne.

 

Decydując się na zakup domu na przedmieściach zapewniamy sobie spokój i ciszę, nie rezygnując przy tym z bliskiej obecności miasta.

 

Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą segmentów oraz domów bliźniaków znajdujących się na osiedlu „Szerokie” w zachodniej części Lublina.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo