04
02
2014
04 02.2014
Aktualności

Nowa szkoła na osiedlu Sławin W Lublinie u zbiegu ulic Świerkowej i Sławinkowskiej powstaje kompleks szkolny obejmujący 5 dwupiętrowych budynków połączonych korytarzami.

W Lublinie u zbiegu ulic Świerkowej i Sławinkowskiej powstaje kompleks szkolny obejmujący 5 dwupiętrowych budynków połączonych korytarzami. W skład zespołu wchodzić będzie szkoła podstawowa mogąca przyjąć 700 uczniów, przedszkole, pomieszczenia administracyjne, stołówka z kuchnią oraz sala gimnastyczna z siłownią i salą ćwiczeń. Dodatkowo w planach jest wybudowanie basenu, boiska i kortów tenisowych.

 

Planowany termin oddania budynku do użytku to wrzesień 2014 roku, tak aby uczniowie mogli rozpocząć rok szkolny w nowej placówce.

 

Jest to dobra wiadomość dla osób, które zamierzają kupić nowe mieszkanie lub dom w pobliżu. Bliskość szkoły, która jak zapewniają wykonawcy, będzie na miarę XXI wieku – nowoczesna i przyjazna uczniowi, jest dla potencjalnych nabywców nieruchomości bardzo ważna. Duże znaczenie ma też fakt, że jest to pierwsza szkoła podstawowa jaka powstanie w tej dzielnicy.


Obecnie posiadamy w sprzedaży nowe domy na ulicy Goplan (os. Szerokie) w bliskiej odległości od nowo powstałej szkoły. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo