04
02
2014
04 02.2014
Aktualności

Nowa szkoła na osiedlu Sławin W Lublinie u zbiegu ulic Świerkowej i Sławinkowskiej powstaje kompleks szkolny obejmujący 5 dwupiętrowych budynków połączonych korytarzami.

W Lublinie u zbiegu ulic Świerkowej i Sławinkowskiej powstaje kompleks szkolny obejmujący 5 dwupiętrowych budynków połączonych korytarzami. W skład zespołu wchodzić będzie szkoła podstawowa mogąca przyjąć 700 uczniów, przedszkole, pomieszczenia administracyjne, stołówka z kuchnią oraz sala gimnastyczna z siłownią i salą ćwiczeń. Dodatkowo w planach jest wybudowanie basenu, boiska i kortów tenisowych.

 

Planowany termin oddania budynku do użytku to wrzesień 2014 roku, tak aby uczniowie mogli rozpocząć rok szkolny w nowej placówce.

 

Jest to dobra wiadomość dla osób, które zamierzają kupić nowe mieszkanie lub dom w pobliżu. Bliskość szkoły, która jak zapewniają wykonawcy, będzie na miarę XXI wieku – nowoczesna i przyjazna uczniowi, jest dla potencjalnych nabywców nieruchomości bardzo ważna. Duże znaczenie ma też fakt, że jest to pierwsza szkoła podstawowa jaka powstanie w tej dzielnicy.


Obecnie posiadamy w sprzedaży nowe domy na ulicy Goplan (os. Szerokie) w bliskiej odległości od nowo powstałej szkoły. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo